• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare Bleve Per Here Te Fundit

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje jave e gjysem qe nuk dal nga shtepia...sa kam kursyer keto dite.
 

Delirium

Route 66 🚜
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Portofol bosh :D :D
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

o me, qenkeni dendur ne rroba

une u be kohe qe s blej gje, vetem me blejne

ja e fundit me dhuruar nje ore skagen
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

vETURE gOLF 5 2002 VITI I PRODHIMIT
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

DeliriumMind

Ngordhc
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Ngela tu ble rroba burrash...
Gjithsesi me rrin me bukur mu se sa ktit lol


dhe ket
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit... 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

nje varse per qaf..
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nje VIKODIN
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Me shkrujt sa her blejm 1 paqet do futena ne librin Guinnes per faqe.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...Identike si ngjyre dhe forme vetem se ka vetem 2 kopsa jo e gjitha me kopsa
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

K'te program qe pretendon te jete Killer, do e provoj te gjithen se s'ben :)

IMG_0536[1].jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Batons valfel nougat
 

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

rushkinoff-red-vodka-spain-10446919.jpg..........rusja ma e fort nbot
 

DeliriumMind

Ngordhc
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...
Qe jan te 2 jastiqe :D ( vetem kaseten dhe tv)qe jan te 2 mbajtes-monedhash (?)


tani po pres
me akrep te vertet brenda .-.
kushton me shum dergimi nga jashtshtetit se sa vet produkti
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

Nja 2 pale pantallona 10 euro pala, biles biles si kisha taman dhe i dhashe 18,46 euro gruas se huaj e ajo sdonte, e une qe slevizja vendit lol
Ehh jete e varfer studentore ca te besh.
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Cfare Bleve Per Here Te Fundit...

cubuka :p :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top