• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare bejne dy akullore ne mes te rruges???

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Cfare bejne dy akullore ne mes te rruges???

Shkrihen....!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare bejne dy akullore ne mes te rruges???

dhiten tu qesh me njera tjetren
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Cfare bejne dy akullore ne mes te rruges???

Njeren e shkel kerri (vetura), tjetra shkrihet duke qeshur.
 

Olsi_el

Antar Aktiv
Titulli: Cfare bejne dy akullore ne mes te rruges???

po e gjete

njeren e shtyp makina kurse tjetra shkrihet duke qesh
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Cfare bejne dy akullore ne mes te rruges???

Le tmshelet tema tash se u kry vici :p
 
Private conversations
Help Users
    Top