• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çështja “Tahiri”/ Prokuroria ankimon vendimin e Gjykatës

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............Prokuroria ka ankimuar në Gjykatën e Apelit të Krimeve të Rënda vendimin për dënimin me 3.4 vite shërbim prove, për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri.

Prokuroria kërkoi asokohe dënimin me 12 vite burg për ish-ministrin, dënim i cili zbriti në 8 vite. Por trupa gjykuese te Krimet e Rënda e dënoi Tahirin vetëm për shpërdorim detyre.


Tallje trapi :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Ngaqe si kam ndjekur me te rejat e te vjetrat, per cfare u akuzua ne fund Tahiri? Dhe cfare u vertetua se ka bere?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
A ti sje ne rregull

a sdi me ma thone me fjalet e tua, te ishte per Armandon ,kisha pa Fevzon vete

Rrofsh dhe me te mira :p
 
Top