• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

C'eshte dashuria????

Ervin Doda

Antar Aktiv
Vendndodhja
London
perse nerzit mundohen te shpjegojn dashurin ne mesaze???
perse shum mesazhe dashurije jan genjestra per mos me then te gjith fjalet ne mesazh??
perse ne qe i marrim mesazhet kujtojm se ato qe na shkruajn jan te verteta?????
kur nje njeri (Djal apo Vajz)e kupton se mesazhet e dasuris qe marrin jan thjesht geneshtra??????
 

Gazolina

Moskokecarese
Vendndodhja
Wanted!!!
Eshte me kollaj te shprehesh ne mesazhe sepse nuk e sheh ne sy personin,mund ta mashtrosh apo genjesh kollaj apo edhe ti thuash gjerat qe i ndjene me lirshem.

Kurre mos beso nje person qe te con nje sms me fjale te bukura nese me pare nuk ti ka thene ne sy.
 
Last edited by a moderator:

braziljania

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Butterfly flying away
LOOOOOOOOOOOOOOL nje nga gjerat qe me ben me per te qeshur poezite e dashurise ne sms..............nga e kuptoj qe jan genjeshtra..se genjeshtra jam prandaj...si ka munci qe nji djal sapo te njeh,ku di un i ke dhen nr ti,apo ta ka gjetur,pak renci ka..te con mas dy ditesh nje sms me poezi dashurie ku te shpreh dashurine...pffffffff e kur e zuri dashuria ate gjasme....:p
 
Last edited:

redi-

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Tirane
Dashuria eshte ti besosh dikujt cdo gje qe zoteron ne zemer,shpirt,trup,pasuri cdo gje


POR

Dashuria eshte e plot kur ajo shoqerohet me keto gjera:

1. sinqeritet
2. vazhdueshmeri
3. perballje me cdo veshtirsi
 

Yellow Redhead

angels walk among us
LOOOOOOOOOOOOOOL nje nga gjerat qe me ben me per te qeshur poezite e dashurise ne sms..............nga e kuptoj qe jan genjeshtra..se genjeshtra jam prandaj...si ka munci qe nji djal sapo te njeh,ku di un i ke dhen nr ti,apo ta ka gjetur,pak renci ka..te con mas dy ditesh nje sms me poezi dashurie ku te shpreh dashurine...pffffffff e kur e zuri dashuria ate gjasme....:p
haha vertet,ndaj te njejtin mendim
un s`kam derguar dhe s`kam marr dhe s`kam derguar ndonjeher deri me sot as1 'sms dashurie' s`me pelqejn
 

PAZUZU

Dark Knight
Vendndodhja
Jo Fikse
pergjigje

arsyen qe njerezit mundohen ta shprehin dashurine ne mesazhe nuk e di...them se cdo njeri ka arsyen e tij te vlefshme per ta bere ate....kurse un per vete sikur te bija ne dashuri me dike..do ta mbaja pa ja thene..dhe do mundoheja tja thoja vetem dhe vetem ne sy...

ne qofte se fjalet ne mesazh jane genjeshtrra atehere jane genjeshtrra sepse dikush don te genjeje...

ne qe disa raste i marrim fjalet per te verteta e bejme sepse kemi nevoje per dike qe na degjon dhe na flet dhe kemi nevoje tia japim besimin tone dikujt...shpesh ndjejme nevoje te jetojme nje dashuri....

nuk ka nje kohe te percaktuar per te kuptuar qe mesazhet e marra jane genjeshtra...varet nga situacioni jone shpirteror dhe nga eksperienzat tona ne jete....

:puthje::puthje::puthje:
 
Vendndodhja
^.^
Fjalet jane gjuha e dashurise ..(kuptohet nese eshte dashuri e vertete).

Fjalet mund te shprehen ne forma te ndryshme , e rendesishme eshte qe ato shprehen dhe besimi apo mosbesimi eshte ne doren tone .
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
LOOOOOOOOOOOOOOL nje nga gjerat qe me ben me per te qeshur poezite e dashurise ne sms..............nga e kuptoj qe jan genjeshtra..se genjeshtra jam prandaj...si ka munci qe nji djal sapo te njeh,ku di un i ke dhen nr ti,apo ta ka gjetur,pak renci ka..te con mas dy ditesh nje sms me poezi dashurie ku te shpreh dashurine...pffffffff e kur e zuri dashuria ate gjasme....:p
Jane forewarded... LOL

Mesazhet sms sjane per keto pune. As kam marr, as kam derguar ndonjehere sms me "ndenja" lol

(ne fakt me erdhi njehere njeri, po me emer tjeter... i dergova mbrapsh "Wrong Heart" LOL)
 
Top