C'është bukuria për ju?

Titulli: C'është bukuria për ju?

Per mua bukuria eshte gje , e cila e kenaqe syrin dhe e qeteson zemren e mendjen e njeriut .
 
Titulli: C'është bukuria për ju?

Per mua bukuria eshte mendjemadhe! i shet pordh te shumtumes sa here ja ka qefi :p Ndersa e shemtumja duhet ta pranoj me kok ulur kete fakt :p

funny-cartoon-gifs-im-sexy-and-i-know-it.gif
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm

Elushe

Vogëlushe
Titulli: C'është bukuria për ju?

Femijet edhe ato njerez qe qeshin me sy. Te dhurojne kaq shume lumturi!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Bukuria eshte dicka relative per cdo person.
Per mua bukuria eshte ne dy binar; Ajo fizike dhe ajo shpirterore dhe mendore!
Secila ka rendesine e vet,duhet te praojme qe nje kombinim mes asaj fizike dhe asaj shpirterore eshe dicka vertet e bukur ne tersin e qenies njerzore pastaj. :)
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Bukuri ka çdokund, kudo që ndodhemi….


kurse nga aspekti njerezor shpeshher nga modestia themi, se pamja ska vlere…….... SEpari natyrisht se llogaritet ana shpirterore te jete perfekt e mir, pastaj edhe pamja merr nje nivel perkates….


Tek Ne shpeshher e thonin nje fjale: siq e ka njeriu shpirtin, ashtu i behet edhe fytyra. :) haha


 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Bukuria eshte dicka relative per cdo person.
Per mua bukuria eshte ne dy binar; Ajo fizike dhe ajo shpirterore dhe mendore!
Secila ka rendesine e vet,duhet te praojme qe nje kombinim mes asaj fizike dhe asaj shpirterore eshe dicka vertet e bukur ne tersin e qenies njerzore pastaj. :)

Nuk kam ndryshuar mendim! :)
 

Zana1

Braveheart
Being true to urself and a combination of good qualities, it reflects a true beauty 4me.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Soulmind :p
 

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
nje njeri i bukur eshte gjithe qenia e tij ne teresi...sepse nje fytyre e bukur i ngjason nje manekine...nese nuk ka nje shpirt te bukur nen lekure...

bukuria e brendeshme...reflektohet edhe ne tipare...sepse nje njeri i bukur brenda tij...nuk mund te jete kurr i shemtuar as jasht...
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Shpesh here mendoj qe eshte ceshtje harmonie nga brendesia jone drejte botes,per rreth.
Bukuria eshte inerte nese ngelet vetem tek opsioni biologjik,fizik i saj.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Shpirti i dlir e njeriu eshte vete bukuria se i jep pamjen cdo njerit.
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ajo qe del prej shpirtin ne nje menyre te drejte dhe te sinqerte,qe percillet me thjeshtesi e modesti .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
loollool sa fare!

Nejse,
Bukuria eshte kenaqesia e syrit kur e sheh, por dhe e zemres! Ne fakt bukurine e tipareve perfekte normal cdokush arrin ta shohe, por ndonjehere na duken te bukur dhe ato persona qe mund te mos jene sipas standartit te bukurise! Thjesht Zoti u ka vene nje shkelqim ne fytyre qe te bejne per vete!
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Nje shpirt empatik
Nje shpirt plot histori dhe gjera per te treguar
Qe i celen syt kur flet per gjerat apo personat qe do ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Une dua te them per shemtine. S'ka gje me te shemtuar se te shohesh velinat e fiksit!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
pune endrrimesh ,kur shpirti shkrihet neper horizonte te ndryshme.
1631534832208.png
 

Aleks30

Banned
Me nje fjale nuk mundem.
Bukuria perfekte me lodh. Pas disa kohesh, nuk me duket me e tille. Jane pikerisht disa "difekte " te vogla qe e bejne tnerresisht te bukur dhe jane po kto qe dashuron me shume
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Gje e bukur eshte...pasi ka kaluar 5 shqisat.😅😅😅
 
Nuk eshte e bukur ajo qe perkufizohet si e bukur, e bukur eshte ajo qe te pelqen.
Dhe...
Bukuria e diçkaje nuk eshte ne perfeksionin qe e karakterizon por ne imperfeksionin e saj
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Bukuria eshte kenaqesia e syrit kur e sheh, por dhe e zemres! Ne fakt bukurine e tipareve perfekte normal cdokush arrin ta shohe, por ndonjehere na duken te bukur dhe ato persona qe mund te mos jene sipas standartit te bukurise! Thjesht Zoti u ka vene nje shkelqim ne fytyre qe te bejne per vete!
😎 too romantic 👆 por e vertete!

Bukuri fizike jane shqisat! Bukuri emocionale pastaj futet shpirti e mendja. Aty krejt ca don te duken t'bukur!
 
Top