• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Celular floriri me vlerë 4 000 euro, dhurata e fundit për Messin

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Celular floriri me vlerë 4 000 euro, dhurata e fundit për Messin

[IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https:\/\/lajmifundit.al\/wp-content\/uploads\/2019\/03\/celular-messi.jpg"}[/IMG2]
Një celular special qe ka nje vlere prej 4000 eurosh. Kjo është dhurata e fundit e marrë nga Leo Messi nga iDesign Gold.

Fjala eshte për një iPhone XS të larë në flori 24-karat, një “xhevahir” që në versionin normal kushton 1400 euro.

Celulari i ri i Messit do të ketë të gdhendur numrin 10 të fanelës së tij, emrin e bashkëshortes Antonella dhe ato të fëmijëve Thiago, Ciro dhe Mateo.

Ne dizajn nuk mungojnë logot e Barcelonës dhe Argjentinës.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Pse vall mu nuk me bejn pershtypjet..keto shpezimet marramendse.. edhe pse dhurat kjo qenka ama un nuk i vlersoi.
 
Last edited:
Top