• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

vajza e detit

Anëtar i Respektuar
Asgje me shume se sa ajo qe beje zakonisht...do ta shijoja pamjen...pa cel..pa njerez dhe pa zhurm rreth meje...pervec dallgeve qe perplasen bute...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
do e shijoooooj! e do frymzohem.. e do marr te shkruaj ne leter. e ne mos patsha leter, gishtin do e bej boje e do shenoj ne rere! :D
 
  • Habi
Reactions: Ivy

Ivy

Silence is full of answers...
Mqs sapo lindi dielli do me jepni kohe tju pergjigjem sapo te nis perendimin se sme punon truri akoma 😝
 
Top