• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çdo të benit buzë detit ne një perëndim magjepes?

Barnaba

Antarë i Respektuar
Eci ecen buze detit i humbur ne mendime, ne dileme: a mendon @Amara_La_Negra se une jam vertet i eger ne aspektin seksual apo mendon se jam romantik? Dallget poashtu alternojn si mendimet e dilemes, here arrijn deri te kembet e mia dhe here terhiqen. Ne dore mbaj nje trendafil. I heq nga nje petale, si ajo loja “she loves me, she loves me not”, dhe mendja hidhet nga njeri opsion te tjetri.

- Heq petalen e pare, dhe mendoj se Amorja me konsideron romantik…
- Heq te dyten, dhe imagjinoj se me konsideron si mashkull me natyre seksuale te shfrenuar…
- Heq te treten, dhe mendoj nese Amorja me enderron si mashkull qe kur lexon vargjet e bukura te poezise romantike i shoqeron me perfytyrimin e fizikut se saj.
- Heq te katerten, dhe Amorja me enderron si dike qe leximi kufizohet te kamasutra dhe te mekanistika e levizjeve te seksit.
- Heq te pestin, dhe Amorja me enderron delikat ne prekje sikur dora ime te ishte ajo e nje piktori… Ndjenjat e embla te ngjallura nga imagjinata behen te lexueshme ne fytyren time.
- Heq te pestin, dhe Amorja me enderron si nje mashkull egoist qe e konsideroj ate si asgje me shume se nje loder seksuale per te kenaqur deshirat e mia. … Barnaba shtrengon pak dhembet, dhe ne syte e tij vihet re nje shikim i eger, ndersa imagjinon veprime qe perfshijn nje qasje dominuese fizike, grisje rrobash, sforcime muskujsh, renkime, shpulla nga trupi, e keshtu me radhe… Dhe ndersa mendon keto gjera, buzeqesh pak dhe syte rrezatojn djallezi.
- Heq te gjashtin, dhe me cepin e syrit ve re nje goce simpatike, me fytyre terheqese, pamje enderrues dhe trup elegant. Ajo mban nje liber ne dore, por syte e saj duket sikur po perpiqen te lexojn mimiken time dhe jo shkronjat e librit. E embel, seksi, dhe e thjeshte... Vemendja ime shkeputet nga Amorja…

Prezenca e goces me liber ne dore me jep nje ide gjeniale! Ajo ka potencialin per te qene nje kompromis midis egoizmit seksual dhe shpirt-gjeresise qe deshiron te jap… Ajo mund te kthehet sonte ne objektin e perbashket te kenaqesise seksuale: une dhe Amorja do e shijojm se bashku kete qenie te embel...

Ndaloj se shkeputuri petale nga trendafili i kuq, i marr ere, dhe eci drejt goces se vetmuar...
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Eci ecen buze detit i humbur ne mendime, ne dileme: a mendon @Amara_La_Negra se une jam vertet i eger ne aspektin seksual apo mendon se jam romantik? Dallget poashtu alternojn si mendimet e dilemes, here arrijn deri te kembet e mia dhe here terhiqen. Ne dore mbaj nje trendafil. I heq nga nje petale, si ajo loja “she loves me, she loves me not”, dhe mendja hidhet nga njeri opsion te tjetri.

- Heq petalen e pare, dhe mendoj se Amorja me konsideron romantik…
- Heq te dyten, dhe imagjinoj se me konsideron si mashkull me natyre seksuale te shfrenuar…
- Heq te treten, dhe mendoj nese Amorja me enderron si mashkull qe kur lexon vargjet e bukura te poezise romantike i shoqeron me perfytyrimin e fizikut se saj.
- Heq te katerten, dhe Amorja me enderron si dike qe leximi kufizohet te kamasutra dhe te mekanistika e levizjeve te seksit.
- Heq te pestin, dhe Amorja me enderron delikat ne prekje sikur dora ime te ishte ajo e nje piktori… Ndjenjat e embla te ngjallura nga imagjinata behen te lexueshme ne fytyren time.
- Heq te pestin, dhe Amorja me enderron si nje mashkull egoist qe e konsideroj ate si asgje me shume se nje loder seksuale per te kenaqur deshirat e mia. … Barnaba shtrengon pak dhembet, dhe ne syte e tij vihet re nje shikim i eger, ndersa imagjinon veprime qe perfshijn nje qasje dominuese fizike, grisje rrobash, sforcime muskujsh, renkime, shpulla nga trupi, e keshtu me radhe… Dhe ndersa mendon keto gjera, buzeqesh pak dhe syte rrezatojn djallezi.
- Heq te gjashtin, dhe me cepin e syrit ve re nje goce simpatike, me fytyre terheqese, pamje enderrues dhe trup elegant. Ajo mban nje liber ne dore, por syte e saj duket sikur po perpiqen te lexojn mimiken time dhe jo shkronjat e librit. E embel, seksi, dhe e thjeshte... Vemendja ime shkeputet nga Amorja…

Prezenca e goces me liber ne dore me jep nje ide gjeniale! Ajo ka potencialin per te qene nje kompromis midis egoizmit seksual dhe shpirt-gjeresise qe deshiron te jap… Ajo mund te kthehet sonte ne objektin e perbashket te kenaqesise seksuale: une dhe Amorja do e shijojm se bashku kete qenie te embel...

Ndaloj se shkeputuri petale nga trendafili i kuq, i marr ere, dhe eci drejt goces se vetmuar...
/me heq protezat i fut ne uje shtrihet per gjume dhe e le @Barnaba me trendafil ne dore ?????????????
 
I

Iva1

Eci ecen buze detit i humbur ne mendime, ne dileme: a mendon @Amara_La_Negra se une jam vertet i eger ne aspektin seksual apo mendon se jam romantik? Dallget poashtu alternojn si mendimet e dilemes, here arrijn deri te kembet e mia dhe here terhiqen. Ne dore mbaj nje trendafil. I heq nga nje petale, si ajo loja “she loves me, she loves me not”, dhe mendja hidhet nga njeri opsion te tjetri.

- Heq petalen e pare, dhe mendoj se Amorja me konsideron romantik…
- Heq te dyten, dhe imagjinoj se me konsideron si mashkull me natyre seksuale te shfrenuar…
- Heq te treten, dhe mendoj nese Amorja me enderron si mashkull qe kur lexon vargjet e bukura te poezise romantike i shoqeron me perfytyrimin e fizikut se saj.
- Heq te katerten, dhe Amorja me enderron si dike qe leximi kufizohet te kamasutra dhe te mekanistika e levizjeve te seksit.
- Heq te pestin, dhe Amorja me enderron delikat ne prekje sikur dora ime te ishte ajo e nje piktori… Ndjenjat e embla te ngjallura nga imagjinata behen te lexueshme ne fytyren time.
- Heq te pestin, dhe Amorja me enderron si nje mashkull egoist qe e konsideroj ate si asgje me shume se nje loder seksuale per te kenaqur deshirat e mia. … Barnaba shtrengon pak dhembet, dhe ne syte e tij vihet re nje shikim i eger, ndersa imagjinon veprime qe perfshijn nje qasje dominuese fizike, grisje rrobash, sforcime muskujsh, renkime, shpulla nga trupi, e keshtu me radhe… Dhe ndersa mendon keto gjera, buzeqesh pak dhe syte rrezatojn djallezi.
- Heq te gjashtin, dhe me cepin e syrit ve re nje goce simpatike, me fytyre terheqese, pamje enderrues dhe trup elegant. Ajo mban nje liber ne dore, por syte e saj duket sikur po perpiqen te lexojn mimiken time dhe jo shkronjat e librit. E embel, seksi, dhe e thjeshte... Vemendja ime shkeputet nga Amorja…

Prezenca e goces me liber ne dore me jep nje ide gjeniale! Ajo ka potencialin per te qene nje kompromis midis egoizmit seksual dhe shpirt-gjeresise qe deshiron te jap… Ajo mund te kthehet sonte ne objektin e perbashket te kenaqesise seksuale: une dhe Amorja do e shijojm se bashku kete qenie te embel...

Ndaloj se shkeputuri petale nga trendafili i kuq, i marr ere, dhe eci drejt goces se vetmuar...
Ta them une pse ja futi gjumit @Amara_La_Negra ???U merzit sepse petalja e peste nuk i tregoi te verteten e hamendesit tend @Barnaba .kKe te 5 te besoj te paren apo te dyten?!???
 
Top