• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

cdo bojm me kete ..

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Pershendetje
Pershendetje jam Ardi edhe flas nga Anglia desha te behesha edhe un pjes e stafit irc.fajtori.com jam nje frekuentus i rregullt di komandat mire ne chat perdor nick BMW-UK

Titulli: Pershendetje
pershendetje ardi ..
[17:46] 7 NickServ 10 BMW-UK is free bnc provider -> freepsybnc.org
[17:46] 7 NickServ 10 Time registered: Jan 16 04:54:06 2010 EST
[17:46] 7 NickServ 10 Last seen time: Apr 30 22:38:38 2010 EDT
[17:46] 7 NickServ 10 Last quit message: Operation timed out
se shpejti stafi sop do te japi 1 pergjigje..
dhe ju tjeret pa keqkuptim do tju lutesha mos nderyhini ne tema qe skan te bej me prezantime..kjo eshte tem reth chatit ku bohen kerkesat per access aop.@.flm per mikruptimin
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: cdo bojm me kete ..

Nuk mendoi se kemi nevoj per aop@, lista eshte full..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk po i japim fare rendesi @aop,mendoj te behen cik me te veshtira rregullat per te mar 1 @aop...

1- Kriteri Baz duhet te jet nick e rregjistruar 3 muaj
2- Te mari votat ne Fv
3- Te testohet

keto 3 pika kryesore nuk i kemi zbatuar.. meduket sikur i ka ren vlera @aop

Nejse skan lidhje me kete postim keto me siper thjesht gjeta 1 hapsir dhe shpreha mendimin time..

Mendimi im...
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: cdo bojm me kete ..

esht mese normale ato qe thua ti Haroms po ato tre pika qe jan baza e ktyre nuk egzistojn fare kshu qe duhet te meret Caku pak qe ne te meremi me shum :)
 

Klajdi_Dr

Antar Aktiv
Titulli: cdo bojm me kete ..

ASI-SHKODRAN E Ke Gabim Ska Lidhje Caku... Ne Test Duhet Ti Fusim Ne Aop-at E Jo Caku....

Un Jam Me Mendimin E HaRoMsIt.
 
Top