• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

cdo bojm me kete ..

AUSTRALIANI_VIP

Anëtar Aktiv
Pershendetje
Pershendetje jam Ardi edhe flas nga Anglia desha te behesha edhe un pjes e stafit irc.fajtori.com jam një frekuentus i rregullt di komandat mire ne chat perdor nick BMW-UK

Titulli: Pershendetje
pershendetje ardi ..
[17:46] 7 NickServ 10 BMW-UK is free bnc provider -> freepsybnc.org
[17:46] 7 NickServ 10 Time registered: Jan 16 04:54:06 2010 EST
[17:46] 7 NickServ 10 Last seen time: Apr 30 22:38:38 2010 EDT
[17:46] 7 NickServ 10 Last quit message: Operation timed out
se shpejti stafi sop do te japi 1 pergjigje..
dhe ju tjeret pa keqkuptim do tju lutesha mos nderyhini ne tema qe skan te bej me prezantime..kjo është tem reth chatit ku bohen kerkesat per access aop.@.flm per mikruptimin
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: cdo bojm me kete ..

Nuk mendoi se kemi nevoj per aop@, lista është full..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk po i japim fare rendesi @aop,mendoj te behen cik me te veshtira rregullat per te mar 1 @aop...

1- Kriteri Baz duhet te jet nick e rregjistruar 3 muaj
2- Te mari votat ne forum
3- Te testohet

keto 3 pika kryesore nuk i kemi zbatuar.. meduket sikur i ka ren vlera @aop

Nejse skan lidhje me kete postim keto me siper thjesht gjeta 1 hapsir dhe shpreha mendimin time..

Mendimi im...
 

KissShpirtoo

Anëtar Aktiv
Titulli: cdo bojm me kete ..

esht mese normale ato qe thua ti Haroms po ato tre pika qe jan baza e ktyre nuk egzistojn fare kshu qe duhet te meret Caku pak qe ne te meremi me shum :)
 

Klajdi_Dr

Antar Aktiv
Titulli: cdo bojm me kete ..

ASI-SHKODRAN E Ke Gabim Ska Lidhje Caku... Ne Test Duhet Ti Fusim Ne Aop-at E Jo Caku....

Un Jam Me Mendimin E HaRoMsIt.
 
Top