• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çantat: Fiksimi i femrave

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Skam shum.
2 prej lekure qe me shum i perdorja per pun me fut gjerat qe me duheshin... plus patetina... cokollata... karramele per koleget lol
Kam 2 firmato (nje e kuqe, nje ngjyr miu) qe mund te rrin aty se jan bukur fare (i perdor apo nuk i perdor ja 10 her ne vit kur kam ndonje rast dhe duhet me bo cik pordhe)
Kam 1 me theka stil texane 😍
Kam nje gothic
Nje tjeter maxi qe pak koh ka prej gome! Po... si gomat qe perdoren per rrotat e bicikletat.
Dhe nje steampunk qe adhuroj... ajo qe kam eshte version cik me i eger por modeli eshte i till
Screenshot_20200503-092702_Wish.jpg
 

Ridexxx

Intelektual i bukur
Skam shum.
2 prej lekure qe me shum i perdorja per pun me fut gjerat qe me duheshin... plus patetina... cokollata... karramele per koleget lol
Kam 2 firmato (nje e kuqe, nje ngjyr miu) qe mund te rrin aty se jan bukur fare (i perdor apo nuk i perdor ja 10 her ne vit kur kam ndonje rast dhe duhet me bo cik pordhe)
Kam 1 me theka stil texane 😍
Kam nje gothic
Nje tjeter maxi qe pak koh ka prej gome! Po... si gomat qe perdoren per rrotat e bicikletat.
Dhe nje steampunk qe adhuroj... ajo qe kam eshte version cik me i eger por modeli eshte i till
Shiko fotografinë 1736771
Super zemer .. Shum te bukur, I gezofsh ❤

Me thirr dalin per shoping mi , shoim dhe djemte 🤭
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Super zemer .. Shum te bukur, I gezofsh

Me thirr dalin per shoping mi , shoim dhe djemte 🤭
Ne fakt un kam bezdi te dal me shoqe per shopping sepse asnjona smi kap shijet.
I vetmi personal shopper qe kam pas, ka qen mashkull dhe me keshillonte gjithmon sakt.
Dhe jo, s'ishte as gay as my lover. Ishte nje justifikim me fut ne siklet femrat qe zgjidhnin rrobat intime 🤣🤣🤣🤣
 

Ridexxx

Intelektual i bukur
Ne fakt un kam bezdi te dal me shoqe per shopping sepse asnjona smi kap shijet.
I vetmi personal shopper qe kam pas, ka qen mashkull dhe me keshillonte gjithmon sakt.
Dhe jo, s'ishte as gay as my lover. Ishte nje justifikim me fut ne siklet femrat qe zgjidhnin rrobat intime 🤣🤣🤣🤣
per ty heq fustanin dhe bohem mashkull
 

Ridexxx

Intelektual i bukur
Zemra ka ndonje cun ketu ne forum qe te pelqen? Mos ta ngacmoj dhe une,keshtu te ruajme shoqerine 😋
jo me duken kot.. qerosa koti pa leke.. le qe me duken si karkaleca deti.... Ca kot qe jan.. Njeri me shkruante ne pm mu ngjit i thash ik o kafsh se ske gje nga un.. me bente poezi.. me thurte lavde dashurie ... me thoshte je e bukur posi blete qe leshon vec mjalte... Tutkuni 🤭
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
jo me duken kot.. qerosa koti pa leke.. le qe me duken si karkaleca deti.... Ca kot qe jan.. Njeri me shkruante ne pm mu ngjit i thash ik o kafsh se ske gje nga un.. me bente poezi.. me thurte lavde dashurie ... me thoshte je e bukur posi blete qe leshon vec mjalte... Tutkuni 🤭
Asnje ste merito tu shpirt,sidomos keto ne forum,shumica jane dhe te martuar.
Dashnore do behesh ti?
Kurre.
Keshtu mire ia ke bere ,se te kopjuara i ka pasur me siguri ato poezi,mashtruesi
 

Ridexxx

Intelektual i bukur
Asnje ste merito tu shpirt,sidomos keto ne forum,shumica jane dhe te martuar.
Dashnore do behesh ti?
Kurre.
Keshtu mire ia ke bere ,se te kopjuara i ka pasur me siguri ato poezi,mashtruesi
un kam pas 2 kur te tjerat kishin 1.Po u lodha dhe i lashe te dy. Shpresoj te gjej nje te mire.
 
Top