• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cadra e lirise virtuale

ti e legjenda jeni mo... e kush bente kafet nga ju te dy??
po dera ku ishte???:p
lol

Kafet i bej une dora vete.
Deren e gjen kollaj, i shikon tavolinat me qofte, berxolla, salsice?
Nga krahu tjeter ke arkat me birra.
Djathtas tyre jane shishet e rakise.
20 m majtas eshte Legjenda
Direkt 50 m pas Legjendes eshte dera
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
lol

Kafet i bej une dora vete.
Deren e gjen kollaj, i shikon tavolinat me qofte, berxolla, salsice?
Nga krahu tjeter ke arkat me birra.
Djathtas tyre jane shishet e rakise.
20 m majtas eshte Legjenda
Direkt 50 m pas Legjendes eshte dera
mosssss vetem kafes te tjerat jam kundra ... i ofroni nje vegjetariane prodhime mishi... duket organizimi... keq fare...faj do jwte tek 20 mt!
te lumte dora per kafen e padukeshme ishte si kostumi i rrobaqepsit te mbretit ambicioz!!
 
Ora e se vertetes po afron.
Cadra po mbushet.
Plot eshte plot.
Po groshe kush ka ngrene qe ju vrafte p...dha juaj ju vrafte.
A ju thashe mos hani groshe se jemi shume dhe cadra eshte e vogel?
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Didooooooooo
Do kafe?
Hajde hajde futu ne cader
Avash ore dreq, pse bertet?! Se ngrite pallatin ne kemb.

Sdua kafe jo, se sa te kujtohesh ti. Vere, vere dua tani.
Sille te sakte, te kuqeeee. Ama do rri jasht çadres se asfiksohem me tere keta njerez. Op.
 
Monique
Uturaku nuk ben pune, duhen maska kundragaz

Didoooooooooooo
Saint Emilion Grand Cru Chateau Simard me qocte kavaje, fergese tirone dhe gjize rrushkulli per ty
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
I mora keto, e po dale jashte, fergesen ta le ty se nuk e ha. :p


Cheers and adios. :D
 
I mora keto, e po dale jashte, fergesen ta le ty se nuk e ha. :p


Cheers and adios. :D
Yyyyytttttt qylaxhie
Ik moj ik por kur te vije demokracia ne forum mos kerko kolltuk.

PS-O cuna, o cuna merrjani ate shishen e Saint Emilion kesaj, ato mrokllat e tjera lerjani
 
Ku jane protestuesit,apo e braktisen cadren? :p
Jo re ketu jemi.
Thjeshte i kemi lene per nje dite bulevardin levizjes LBGT se duan te marshojne per te drejtat e tyre.
Por do ti qe tani u perzien militantet tane me ata LBGT dhe sdi ca po ndodh.
Degjohen shpesh britma, klithma te cuditshme.
Duam liri forumore
Ohhhhhh, jepiiiiiiiii, po, po, pooooooooo e duam.......lirine.....

Ose
Poshte diktatura forumore
Mmmmmmmmmm........ahhhhhhhhhhhh........pooooooooooooooo, me shumeeeeeeeeeeeee, me forttttttttttt, ohhhhhhhhhhhhh
Se di ca dreqin po ndodh por cadra ketu eshte, nuk leviz nga vendi
 
Top