• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cadra e lirise virtuale

ti e legjenda jeni mo... e kush bente kafet nga ju te dy??
po dera ku ishte???:p
lol

Kafet i bej une dora vete.
Deren e gjen kollaj, i shikon tavolinat me qofte, berxolla, salsice?
Nga krahu tjeter ke arkat me birra.
Djathtas tyre jane shishet e rakise.
20 m majtas eshte Legjenda
Direkt 50 m pas Legjendes eshte dera
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
lol

Kafet i bej une dora vete.
Deren e gjen kollaj, i shikon tavolinat me qofte, berxolla, salsice?
Nga krahu tjeter ke arkat me birra.
Djathtas tyre jane shishet e rakise.
20 m majtas eshte Legjenda
Direkt 50 m pas Legjendes eshte dera
mosssss vetem kafes te tjerat jam kundra ... i ofroni nje vegjetariane prodhime mishi... duket organizimi... keq fare...faj do jwte tek 20 mt!
te lumte dora per kafen e padukeshme ishte si kostumi i rrobaqepsit te mbretit ambicioz!!
 
Ora e se vertetes po afron.
Cadra po mbushet.
Plot eshte plot.
Po groshe kush ka ngrene qe ju vrafte p...dha juaj ju vrafte.
A ju thashe mos hani groshe se jemi shume dhe cadra eshte e vogel?
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Didooooooooo
Do kafe?
Hajde hajde futu ne cader
Avash ore dreq, pse bertet?! Se ngrite pallatin ne kemb.

Sdua kafe jo, se sa te kujtohesh ti. Vere, vere dua tani.
Sille te sakte, te kuqeeee. Ama do rri jasht çadres se asfiksohem me tere keta njerez. Op.
 
Monique
Uturaku nuk ben pune, duhen maska kundragaz

Didoooooooooooo
Saint Emilion Grand Cru Chateau Simard me qocte kavaje, fergese tirone dhe gjize rrushkulli per ty
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
I mora keto, e po dale jashte, fergesen ta le ty se nuk e ha. :p


Cheers and adios. :D
 
I mora keto, e po dale jashte, fergesen ta le ty se nuk e ha. :p


Cheers and adios. :D
Yyyyytttttt qylaxhie
Ik moj ik por kur te vije demokracia ne Fv mos kerko kolltuk.

PS-O cuna, o cuna merrjani ate shishen e Saint Emilion kesaj, ato mrokllat e tjera lerjani
 
Ku jane protestuesit,apo e braktisen cadren? :p
Jo re ketu jemi.
Thjeshte i kemi lene per nje dite bulevardin levizjes LBGT se duan te marshojne per te drejtat e tyre.
Por do ti qe tani u perzien militantet tane me ata LBGT dhe sdi ca po ndodh.
Degjohen shpesh britma, klithma te cuditshme.
Duam liri forumore
Ohhhhhh, jepiiiiiiiii, po, po, pooooooooo e duam.......lirine.....

Ose
Poshte diktatura forumore
Mmmmmmmmmm........ahhhhhhhhhhhh........pooooooooooooooo, me shumeeeeeeeeeeeee, me forttttttttttt, ohhhhhhhhhhhhh
Se di ca dreqin po ndodh por cadra ketu eshte, nuk leviz nga vendi
 
Top