• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cadra e lirise virtuale

I frymezuar thellesisht nga parimet demokratike qe karakterizojne Cadren e Liries (Berishes) ne bulevardin Dashnoret e Kombit i bej thirrje solemne te gjithe antareve te FV te ngreme cadren tone.
O sot o kurre, mblidhuni forumiste kunder ketij forumi antidemokratik, mblidhuni ne cadren time qe te na degjohet zeri!(jeni te lutur te mos hani shume groshe se cadra eshte e vogel e pervec zerit tone mund te degjohet edhe ndonje tjeter zhurme).

Mblidhuni antare kunder tiranise mizore qe WxP ushtron prej vitesh ndaj ne antareve te thjeshte.

Mblidhuni antare kunder ndrydhjes se fjales se lire qe karakterizon admine Nevertitin.

Mblidhuni antare kunder arrogances, keqperdorimit te kolltukut administrativ qe karakterizon Monique.

WxP,

Ose bejme zgjedhje te tjera demokratike ne forum ose ne nuk dalim nga cadra.


PS-Jane te lutur antaret qe do vijne te sjellin me vete birra, salsice, djathe, qofte, sallata, kukurrec etj.Sillni sa me shume te mundeni qe te mbajme shpirtin gjalle nderkohe qe protestojme.

WxP,
Nevertiti,
Monique,
Behuni gati se ora e demokracise se vertete virtuale po afron.
Mjere ju.
 
lejoni moderatoret???
kaffe ka???
Jep doreheqje si fillim nga moderatore pastaj hajde futu ne cader.
Perndryshe je provokatore dhe spiune e diktatures forumore.
Kafe ka, pa sheqer po deshe.
Kur te japesh doreheqje nga posti te hedhim sheqerin.
 
Terhiqu Levo sa je ne kohe..sepse historia ne shqiperi ka treguar qe cadrat kane deshtuar :p
Cuna, goca, ky eshte provokator, kete e ka derguar WxP.
Mos u provokoni, me shume qetesi, me shume qytetari, me shume kulture kapeni e nxirreni nga cadra me shkelma e grushta.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Mireserdhe.
Qe nga ky moment je zedhenese e Cadres se Liries.
Edhe pse e mora kete vendim pa u keshilluar me babain tim shpirteror Legjenden , mendoj dhe uroj te jete dakord.
Pranoj vetem nese bejme seks bashke.
 
Me fal po flitet per liri apo per ndrydhje ketu?
Ne teori ke te drejte ti por ne praktike vendimet i merr babai im shpirteror, Legjenda.
Nejse, ja ta pyes Legjenden, po me dha leje e bejme.
Taksirat te presesh pak


Mblidhuni o antare, mblidhuni kunder ndrydhjes dhe shtypjes seksuale qe pesojme ne forum
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Ne teori ke te drejte ti por ne praktike vendimet i merr babai im shpirteror, Legjenda.
Nejse, ja ta pyes Legjenden, po me dha leje e bejme.
Taksirat te presesh pak


Mblidhuni o antare, mblidhuni kunder ndrydhjes dhe shtypjes seksuale qe pesojme ne forum
Po vajti puna deri te Legjenda or mik une e pres klitorin si ne vendet Saudite. Paf gjaku curril.
 
Po vajti puna deri te Legjenda or mik une e pres klitorin si ne vendet Saudite. Paf gjaku curril.
Gjak, gjak e plagosen niqen.
I bej thirrje diktatures forumore te mos derdhe gjakun e pafajshem te zedhenses tone te virgjer, perndryshe do bllokojme te gjitha kanalizimet e Shqiperise me trupat tane.
 
Last edited:

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Gjak, gjak e plagosen niqen.
I bej thirrje diktatures forumore te mos derdhe gjakun e pafajshem te zedhenses tone se virgjer, perndryshe do bllokojme te gjitha kanalizimet e Shqiperise me trupat tane.
Deshmi e pafajsise. Sikur mbledhja te kjo cader me nje, edhe nje te vetmin qellim!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mylleni kete teme;; :p
Ku je o Averooo,se ti i mbyDh temat me nje koment tendin ,si gjithnje. hahahahaha.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Jep doreheqje si fillim nga moderatore pastaj hajde futu ne cader.
Perndryshe je provokatore dhe spiune e diktatures forumore.
Kafe ka, pa sheqer po deshe.
Kur te japesh doreheqje nga posti te hedhim sheqerin.
.. lere meqense me zbulove sja vlen te ndryshoj ngjyre... aty te rrini ne cader !! apo sben edhe ftohte!! kafha turke ishte?
 
Didi,
Epo pa ngrene e pa pire s'do rrime ne.Protesto e kullufit ndonje qofte, protesto e futi nje gote birre, ka lezet edhe protesta keshtu.

Mylleni kete teme;; :p
Ku je o Averooo,se ti i mbyDh temat me nje koment tendin ,si gjithnje. hahahahaha.
Kjo eshte diktature e paster, por ne nuk dorezohemi, do vazhdojme protesten deri kur te na mbarojne qoftet dhe birrat... lere meqense me zbulove sja vlen te ndryshoj ngjyre... aty te rrini ne cader !! apo sben edhe ftohte!! kafha turke ishte?
Jo moj ca kafe turke thua ti, kemi makinen e ekspresit ne ketu, nuk vuajme per kushte jo, vuajme per liri forumore.


Jetmira, mireserdhe.
Merr megafonin dhe bertit -Liriiiii Demokraciiiiiii, eshte i share kush iken ne shpiiiiiiiiiii
 
Top