C`duhet te beje njeriu te pakten nje here ne jete?

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Te luaj me keto qe bejne strategjira ne loje ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Te iki me nje maj mali e te qendroje vetem me cicerimat e zogjve. Nen shoqerine e nje ujevare. Pa tel , pa interrnet , pa asnje kontakt .
Vetem? ?
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Te sfidoje friken qe ka.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Duhet te arrije te ndaloje kohen, sikur dhe ne nje fraksion te saj. Eh
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Te jete vetvetja 100%
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Te luaj futboll nen shi ne një fushe me balt mes miqsh (do me falenderoni)
 
Top