C`duhet te beje njeriu te pakten nje here ne jete?

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Kom knu i herë une (kuptohet isha tap)
Mire që nuk dolen robt nga lokali hahahaha.
Pranaj thon i herë ne jete. No more lool
Futja kot
Ti ke ze tbukur

Jan emocionet qe te prishin pun ahhaahah
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Futja kot
Ti ke ze tbukur

Jan emocionet qe te prishin pun ahhaahah
Po me per 5 sekonda audio jom Frank Sinatra une lool po te me nigjoje gati 5 min këngë "every body need some body bluz brothers" me siguri nuk do me flisje mo ?????
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Po me per 5 sekonda audio jom Frank Sinatra une lool po te me nigjoje gati 5 min këngë "every body need some body bluz brothers" me siguri nuk do me flisje mo ?????
Neser mjes e du live ? se tani ngordha per gjum dhe mka kap nje dhimbje koke qe edhe sikur me mdal para sinatra, do ja kercisja surratit ahhahahahahaha
Ajo eshte nje nga te preferuarat e mia ?
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Neser mjes e du live ? se tani ngordha per gjum dhe mka kap nje dhimbje koke qe edhe sikur me mdal para sinatra, do ja kercisja surratit ahhahahahahaha
Ajo eshte nje nga te preferuarat e mia ?
Pse s'thu ti me dashke te miren, me m'bo ban gjith forumi lool lool
Bojm i kompromis?
Të knoj psh lake lake pupulake meqë e ke feste neser ?
 
Top