C`duhet te beje njeriu te pakten nje here ne jete?

Desa

Felix - Culpa
Na moj ti her tjera mere pistoleten me gogla se me tmerr burgu n'pleqni ?
S’ka bjeshkë këtu ??
Deri herën tjetër, do ja mar dorën mirë pistoletës ??
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Duhet Te Jetoje!

- Te dashuroj dike dhe te puthe te pakten 1 here
- Te qeshi e te qaj te pakten 1 here
- Te udhetoj qofte edhe ne 1 vend
-Te zhgenjeje dhe te zhgenjehet te pakten 1 here.
- Te gaboje e te fale dikend tjeter
- T'i lutet Zotit qofte dhe 1 here
- Te ndihmoje 1 ne nevoje
- Te permbaje veten qofte edhe 1 here
-
 
Top