C`duhet te beje njeriu te pakten nje here ne jete?

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Te ha pyk ??
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te shijoj nje perendim diell,ne nje breg dete te vetmuar vetem me veten e ti. :))
 

Endrra

VIP
V.I.P
Te vizitoje Parisin,
Te vizitoje Firencen,
Te vizitoje Venecian,
Te vizitoje Pragen,
Te vizitoje Barcelonen,

Ne mos te pesta, nese mundet 4 prej ketyre, tre, dy ose e pakta nje prej ketyre.
Me mire akoma nese i viziton te pesta?
Ca te bej .. ka te tjera si Option ?
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Te ulet ne nje maje te larte mali, te rri ne heshtje, te ndjeje ate flladin qe i perkedhel fytyren dhe te mbushe mushkerinjte me ajer dhe te kuptoj sa i vogel eshte ne kte bote.
 
Te ulet ne nje maje te larte mali, te rri ne heshtje, te ndjeje ate flladin qe i perkedhel fytyren dhe te mbushe mushkerinjte me ajer dhe te kuptoj sa i vogel eshte ne kte bote.
E kam ber...
Por para se ta boj,isha tu thy qafen nga qe rreshkita dhe per pak desh vdiqa ahahaahahahahahaah
No more
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te te marri gjumi ne karrige,sic po me merr mua tani. :p
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

dangerous

* * * *
Mqs e ke sjellur te Bar-Restorant i këshilloj ca që të hanë groshë me spec djegës e hundra., !

Efekti pas një dite.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Ne radhe te pare te jet vetvetja..pastaj te jet human,te ndegjoj dy here e njhere te flas.
Te jep sa me shum ngrohtesi per njerzit se e rrethojn.
Te mos lejoj ta shkeli koha.
 

Hera

Banned
Te bej udhetim ne sa me shume shtete
 

Desa

Felix - Culpa
Të ngjitet në majë të bjeshkës dhe të krisë me pistoletë. Efekt çlirues i çdo lloj ngarkese psiko-fizike. ?
 
Top