C`duhet te beje njeriu te pakten nje here ne jete?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
epo shyqyr , te pakten nuk hidhesh me parashute si Jeta ?
dhe ajo hy tek relakset me adrenaline ,por ketu ne athine duhet me pagu nja 300,apo 150 euro,se di mire,skydrive.. qe ta besh,plus duhet te kesh zemer te kontrolluar mire. :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Jetmira

Antarë i Respektuar
Te meditoje.
Me besoni se ndjeheni me te relaksuar e me energjike se zakonisht.
Do e provoja me pare kte teknike,po ta dija se do me bente te ndjehesha mire :):).
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Te shofi veten ne pasqyr dhe ta perqafoj fort.
Sepse s'eshte faji tij pse kaq naive.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Te ulet te pushoje,te pi nje kafe,pas 4 orve pune.
 
Top