• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

“Bye bye Edi”, Kryemadhi ka një mesazh: 85% e shqiptarëve të refuzuan

WxP

Antarë i Respektuar
TIRANË Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi thotë se 85% e shqiptarëve refuzuan votimet moniste dhe kryeministrin Edi Rama. Në një postim në “Facebook”, Kryemadhi e përshëndet Ramën në anglisht, duke i thënë mirupafshim. Ajo e cilëson ditën e sotme fitore për demokracinë shqiptare dhe për popullin shqiptar. POSTIMI 85% e shqiptarëve refuzuan sot votimet moniste […]

The post “Bye bye Edi”, Kryemadhi ka një mesazh: 85% e shqiptarëve të refuzuan appeared first on Balkanweb.com - News24.
 
Top