Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
S/M
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Ngordhc, buzet si vic i ke vet ti. lol
Cke me ne ee


ps. na e hiq kete foton se si shkon nje djali kshu, mos ta them si i ke. lol

I thoj s'kane rendesi buzet, rendesi ka si i perdor ato lol
 

Delirium

No description ...
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Po po fryjini buzet ju e bohuni si plaka pastaj :D :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Gjate veres u hap kjo moda ne disa vende, si rrjedhoje e Kylie Jenner (se kjo i kishte si te tuat e ju ben si vic) lolBooo sa gje e shpifur. Jo qe te plasin venat dhe krijon hemoragji duke lene buzet me deme qe nuk rregullohen me.
Vallahi me mire te vesh tek kirurgu sesa te bejn keto gjera.
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Femrat i duan buzët e plota që të dalin mirë në fotografi pranë pasqyrës në banjo.
 

Delirium

No description ...
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Femrat i duan buzët e plota që të dalin mirë në fotografi pranë pasqyrës në banjo.

Jo vetem kaq :D
Ua kerkon i dashuri si kusht primar per sex oral ! :)
 

Delirium

No description ...
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Mos se marre.

Nuk tallem :p
Ja me thuaj per cfare mund ti duash buzet si te vicit ose lopes ? ?
Per te puthur ? Se besoj :D
Per te ngrene ? Jo e jo :D
Atehere eshte ai opsioni qe thash une :D
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Me duket absurde cdo lloj nderhyrje e tille,vetem ne raste konkrete per difekte qe bien ne sy shume ose per arsye shendetesore mund tia lejoja vetes kete luks...
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Kam nje foto , a ta jap privat?

Pse me pyet apo ke hall se mos me tremb?!
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Do te mesoj qe te shohesh pertej kesaj fasade qe kam :p

Thua se nen ate fasad te rri e pluherosur bukuroshja e fjetur???
 

DArbi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Buzët e plota, një dëshirë e shumë femrave

Po.Pres vetem Shkrekun e duhur te me zgjoje.

Te zgjofshin qent e mehalles ty ishalla
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Thua se nen ate fasad te rri e pluherosur bukuroshja e fjetur ???

dhe kur e pastron me uje pastaj, del komplet tjeter :D
 
Top