• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Butan nje nga vendet me te bukura ne bote

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Butani cilësohet si vendi më i bukur në botë. Përmes disa fotove të publikuara shpaloset jeta e përdishme që bëhet në këtë mbretëri të largët aziatike. Ky është vendi më i veçntë në botë ku suksesi dhe arritjet maten përmes lumturisë dhe jo me GDP.

Në këtë vend është i çuditshëm fakti se turizmi nuk është shumë i përhapur dhe kjo nga frika se kjo do e dëmtojë kulturën dhe mjedisin e tyre, duke bërë që shumë turistë të jenë kuriozë për të parë nga afër këtë vend.

/albeu.com/ 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Butan nje nga vendet me te bukura ne bote

Me i bukur te mos e ekzagjerojme, me i qete mbase

Pse nuk eshte diku tek turizmi kjo?
 
Top