• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Një gazetar iraken e quajti presidentin amerikan "Qen" dhe e gjuajti me këpucën e tij gjatë një konference shtypi të presidentit Amerikan në Bagdad.


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=BsEgiz16b3g]YouTube - Bush's final Iraq trip marred by shoe incident - 14 Dec 2008[/ame]

Forcat amerikane dhe irakene të sigurisë morën menjëherë gazetarin dhe e nxorrën jashtë dhomës ku Bush po zhvillonte konferencën e shtypit. Incidenti ndodhi gjatë një konference shtypi të Bush me kryeministrin iraken Al Maliki. Fatmirësisht këpuca nuk e preku presidentin amerikan, por murin përballë tij megjithëse u hodh nga një distancë 4.5 metra larg, Bush nënqeshi me shqetësim dhe u përkul menjëherë poshtë podiumit kurse kryemnistri Maliki mbeti i befasuar. /ballkanweb/
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

LOL sa harllek,

ca i ka ba vedit ai gazetari, vertete profesionalist dhe me integritet
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

që te rrokke (godiste), yjet e hollivudit ju kishin sill per rreth LOL
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

E pash në lajme dhe më pas edhe në YouTube ku pash edhe një koment interesant. Një amerikan shkruante se pas 200.000 irakienve të vrarë dhe shkatrrimimt që i ka sjellur Irakut, gjuajtjen me këpucë Presidenti Bush duhet ta konsideroj si gjuajtje me bombona..., pajtohem me të :).
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

LOL sa harllek,

ca i ka ba vedit ai gazetari, vertete profesionalist dhe me integritet

ا'a mendon, a nuk do të ishte njejtë si një Shqiptar ta gjuante Sllobodan Millosheviçin?!
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar


ا'a mendon, a nuk do të ishte njejtë si një Shqiptar ta gjuante Sllobodan Millosheviçin?!
Nuk e kisha krahasuar, Sllobodani nuk do te kishte arritur ne mbante konferenca te tilla ne troje shqipetare e aq me pak me lider te shqipetareve. Pastaj lufta e irakut është paksa ndryshe me ate te kosoves. Ku njera është spastrim etnik dhe debim nga trojet e tyre, një gjenocid dhe tjetra një "lufte moderne."

Nuk e quaj asnjeren dhe as tjetren te drejte por kam pershtypjen se kane dallime thelbesore mes tyre.

Gjithsesi, une e pashe nga ana humoristike kete akt që s'do te vleje me shume dhe as me pak sesa te shtoje disa kredite te keqija ne historine e dy mandateve që Presidenti Bush ka udhehequr Ameriken. Ai e ka humbur rrespektin, mbeshtetjen dhe vleresimin tashme, gjera te tilla jane thjeshte një me shume ne grumbullin e deshtimeve te tij.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Nuk e kisha krahasuar, Sllobodani nuk do te kishte arritur ne mbante konferenca te tilla ne troje shqipetare e aq me pak me lider te shqipetareve. Pastaj lufta e irakut është paksa ndryshe me ate te kosoves. Ku njera është spastrim etnik dhe debim nga trojet e tyre, një gjenocid dhe tjetra një "lufte moderne."

Nuk e quaj asnjeren dhe as tjetren te drejte por kam pershtypjen se kane dallime thelbesore mes tyre.

Gjithsesi, une e pashe nga ana humoristike kete akt që s'do te vleje me shume dhe as me pak sesa te shtoje disa kredite te keqija ne historine e dy mandateve që Presidenti Bush ka udhehequr Ameriken. Ai e ka humbur rrespektin, mbeshtetjen dhe vleresimin tashme, gjera te tilla jane thjeshte një me shume ne grumbullin e deshtimeve te tij.
Sllobodan Milosheviçi është takuar me të ndjerin Rugova në rezidencën e tij gjersa forcat e NATOS bombardonin serbinë nuk them që edhe Maliki si Rugova ka qenë i detyruar të takohet me Bushin por populli Irakien nuk e do atë, nuk e dojnë as Amerikanët populli, i vet e lëre më ta dojnë tjerët. Nuk është rastësi që është votuar si presidenti më i keq në histori të SHBA-ve.

Si këtu në takim të G20shit, askush s'ja zgjat dorën!!!


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-hhMn3WINx8]YouTube - No handshake for President George W. Bush[/ame]
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Nuk e kisha krahasuar, Sllobodani nuk do te kishte arritur ne mbante konferenca te tilla ne troje shqipetare e aq me pak me lider te shqipetareve. Pastaj lufta e irakut është paksa ndryshe me ate te kosoves. Ku njera është spastrim etnik dhe debim nga trojet e tyre, një gjenocid dhe tjetra një "lufte moderne."

Nuk e quaj asnjeren dhe as tjetren te drejte por kam pershtypjen se kane dallime thelbesore mes tyre.

Gjithsesi, une e pashe nga ana humoristike kete akt që s'do te vleje me shume dhe as me pak sesa te shtoje disa kredite te keqija ne historine e dy mandateve që Presidenti Bush ka udhehequr Ameriken. Ai e ka humbur rrespektin, mbeshtetjen dhe vleresimin tashme, gjera te tilla jane thjeshte një me shume ne grumbullin e deshtimeve te tij.
Ndersa une vura re zhdervjelltesine e tij ne ulje, i funksjonojne akoma mire reflekset "qenit"LOLLOLLOL

Ti kishte ndodhur Ilir Metes, do e kishte marre ne surrat kepucen:D
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Ejj po ai ta gjunte me corape ta asfiksonte skishte pse ta conte dom kepucen per xhorxh bushin...
 

Royal

Anëtar i ri
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Te them te drejten kur pash ato skena, nuk me lan shije te mire, dhe u pezmatova. Jo per bushin, por per presidentin e amerikes. Nuk mundet ai arab, te poshteroje presidentin e Shteteve te Bashkuara te Amerikes, kurre. Por Bushi si amerikan që është e mori me sportivitet. Puset e naftes po thaehen. Qente le te lehnin, karvani ecen perpara.
Rrofte Amerika
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

a per pak se kapi ta kishte kap do isht efiksim fare un skam gje me bushin po me pelqejen kto akte dhune jan gallate kush mund te imagjinonte që do i gjunte me kepuce hahaha badigardet runin na nnji m epistolet i doli bobi me kepuc:)
 

Askushius_DK

Anëtar i ri
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Shume dinjitoz ishte reagimi i Bush_it .... Them ta provojme me Salen një here .....ahahaha
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Bush, vizitë lamtumire Irakut- patjeter që me një atentat:D

Bush, vizitë lamtumire Irakut
Presidenti amerikan George Bush zhvilloi një vizitë të paparalajmëruar lamtumire në Irak.Presidenti Bush u takua me udhëheqësit irakianë, falenderoi trupat amerikane dhe morri pjesë në një ceremoni për nënshkrimin e marrëveshjes së sigurisë Uashington-Bagdad.

Kjo ishte vizita e katërt e Bushit në Irak. Bushi largohet nga Shtëpia e Bardhë në janar.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Bush, vizitë lamtumire Irakut

pa asnje bombardim :(
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

vetem per kete gjest nga një idiot irakian bushi duhet te bente një reforme ushtarake ne irak u bene dhe keta te forte pffffff
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

ah si ka promashejt, sa keq, tja ngjite nji surratit, ...
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Pa,qysh se ka gjujte me qizme.
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

more pse se goditi, haram i keq, ta goditete te poshtrin... ai ka vrar e pse me kepuc paska gjujt keq ka bo...ej gjynahe
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Qysh s'qelloj 1 bume n'kpuc, me te qu pak n'vizit per Han :D
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

ahhahahahha Si nuk ka qellu kpuca e ti me take LOL LOL
 

korado

President
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

I kane bere gropen vetes.dhe e kane kerkuar vete kete gje
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Shof me habi te madhe që shumica nga antaret Kosovare e shikojne me qef një veprim si ky......dhe kujt ?? kundrejt një njeriu që i solli pavarsine SADO budalla debil idiot te jete ky njeri per te tjeret per Shqipetaret nuk ka qene i tille por perkrahes une nuk e simpatizoj si njeri POR nuk hedh dot poshte te miren që beri per kombin Shqipetar.....nejse dardha e ka bishtin mbrapa
 
Last edited by a moderator:

korado

President
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Shof me habi te madhe që shumica nga antaret Kosovare e shikojne me qef një veprim si ky......dhe kujt ?? kundrejt një njeriu që i solli pavarsine SADO budalla debil idiot te jete ky njeri per te tjeret per Shqipetaret nuk ka qene i tille por perkrahes une nuk e simpatizoj si njeri POR nuk hedh dot poshte te miren që beri per kombin Shqipetar.....nejse dardha e ka bishtin mbrapa

Jam plotesisht me mendim tend,dhe ke shume te drejte.
 
Last edited by a moderator:

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

gibim i madh i gazetarit .... bufat qellohen me llastiqe , jo me kepuce
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Sot qysh e ngova ne RTV21 Poshtersia me e madhe ish me te Gjujt me Kepuc :D Po mirpo aj i kisht than edhe qen :D :p
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Mesa di une kepuca quhet si e piset ne fene islame. Kur falesh duhet t'i heqesh ato, gjithashtu edhe kur hyn ne xhami. "Kjo është per lamtumire" ka thene ai, dhe e ka qelluar ate me dicka "te piset, dhe pa vlere".
 

The End

I dashuruar ne Fv
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

video spo ban a bon je link tjeter
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bushi goditet me këpucë nga një gazetar

Epo te kesh një rast te tille e ta çosh dem me një kepuce?Si gjuante dot një granate ky.
 
Top