• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bushati në Open: Vendimi i Gjermanisë, “hoqëm mbathjet por seks nuk bëmë”

Vinjol

Status offline...... KÇK
Sipas analistit Andi Bushati vendimi i Gjermanisë për hapjen me kushte të negociatave nuk është një lajm pozitiv për ne.






“Nuk është një lajm pozitiv. Çfarë do të thotë vendosja e kushteve. Është një lajm negativ. Nuk na thanë që ju si Shqipëri jeni të përjashtuar por po vendosim këto kushte.

Do ta shpjegoj me një rast të thjeshtë. Janë dy adoleshëntë që duan të bëjnë seks për herë të parë. Njëri i thotë tjetrit: E dashura ime i hoqi mbathjet, a quhet se e kam bërë”?- tha me ironi Bushati.

“Janë hequr mbathjet por akt nuk kemi bërë”- tha me ironi Bushati.


1569541204290.png
 
Top