• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Burri i propozon të dashurës gjatë koncertit të Adele, këngëtarja mahnitet

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Burri i propozon të dashurës gjatë koncertit të Adele, këngëtarja mahnitetGjatë koncertit të Adele ndodhi diçka e bukur. Një burrë i ka propozuar të dashurës së tij gjatë kohës që këngëtarja po këndonte “Make You Feel My Love”. Kjo është vënë re nga Adele, e cila i ka ftuar dy fansat në skenë mbrëmjen e kaluar.

“Kjo është gjëja më e bukur që kam parë ndonjëherë në shfaqet e mia”, ka deklaruar ajo. 31-vjeçari Johnny Biggle u ul në gjunjë për t’i bërë propozimin të dashurës së tij Natalie King 29 vjeç.Pas kësaj Adele ka thënë me zë të lartë: “Dikush bëri një propozim”. Këngëtarja i ftoi në skenë.

اifti nga jugu i Londrës, të cilat kanë edhe një djalë të vogël, u brohorit nga mijëra fansa. Pas 12 vjet lidhje, ata më në fund do të martohen.

g.shqip
 
Top