Burrat e martum kerkojne vajza gjys te virgjera....????✌️✌️✌️

Katil

Antarë i Respektuar
Un i pa martuari e dua gjys tviegjër nvesh?
 

Vvetoni

Larguar
Eh more djem se boll u permbajta. Kish pas ndodhe 1 rast dika, kish pas qene 1 djale i ri e ish pas tut fort, e kish shku ne shtrat te shtepiakja e shtepise qe mbikqyrte shtepine. Edhe thote erdha se pata frike, ok kalon nje kohe, djali ia fut asaj :p e i thote me fal se sdashta se ke veç pak, ajo ja kthen: ja tash masi ke pak, mos e le ngjys qoje deri nfund.

Jemi se jemi.
Se dashta me e pru prej fillimit, po pertova.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ma shpjegon dot njeri ??
I martuari do adrenaline.
Nje sorkadhe te vogel qe ska pare shume,por as pak.
Meqe i eshte bere gruaja si moter dhe acaruese,do qe egoja ti kenaqet me dike tjeter qe do i beje pershtypje....gruaja tashme se duron me.
Keshtu do njeren qe te mos e marre ne qafe,pra jo virgin se ka nje ndergjegje ai....por as nje qe i trego vendin. Ka gruan per ate lol
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ore tiku ka hedh i gur n lum ktu e gjith duke u mundu me e nxjerr :p
 

Bebw

🍅🍌🍎🍒🍑🫐🍇🥕
Staf në FV.AL
S/M
I martuari do adrenaline.
Nje sorkadhe te vogel qe ska pare shume,por as pak.
Meqe i eshte bere gruaja si moter dhe acaruese,do qe egoja ti kenaqet me dike tjeter qe do i beje pershtypje....gruaja tashme se duron me.
Keshtu do njeren qe te mos e marre ne qafe,pra jo virgin se ka nje ndergjegje ai....por as nje qe i trego vendin. Ka gruan per ate lol
????? lot ??? sa meshkuj te pangopur jalla ,dhe e di si them une ne keto raste ...ajo ? ne fyt jarebi??
 
Ka ndonje gjys virgjereshe ketu?
 

MrCool

Old School.
I martuari do adrenaline.
Nje sorkadhe te vogel qe ska pare shume,por as pak.
Meqe i eshte bere gruaja si moter dhe acaruese,do qe egoja ti kenaqet me dike tjeter qe do i beje pershtypje....gruaja tashme se duron me.
Keshtu do njeren qe te mos e marre ne qafe,pra jo virgin se ka nje ndergjegje ai....por as nje qe i trego vendin. Ka gruan per ate lol

Nga i di gjithe keto gjera ti?
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pse gjys!?
Sja dalin dot po Qene komplet te virgjera....ahahahaha
Dreq o pune. :p
 
Top