Burrat e martum kerkojne vajza gjys te virgjera....????✌️✌️✌️

Ato qe kan ren nga kali
ose ato qe kan perdor shume biçikleten
dhe kan humbur virgj pa dashje...
 
Redaktimi i fundit:

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Do e kesh fut pa shenjat e duhura Te pikesimit ose ne nje moment kur guglli asht ndje hot .... lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Dmth. njerin vesh te shpuar e tjetrin jo :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
pse budallaqe jam une te lodhem kot :p
Ketu me ke vend per diskutim mos keqkuptohemi per punen e lodhjes se per te tjerat se ve doren me zjarr.... lol lol
 

Vvetoni

Larguar
Eh more djem se boll u permbajta. Kish pas ndodhe 1 rast dika, kish pas qene 1 djale i ri e ish pas tut fort, e kish shku ne shtrat te shtepiakja e shtepise qe mbikqyrte shtepine. Edhe thote erdha se pata frike, ok kalon nje kohe, djali ia fut asaj :p e i thote me fal se sdashta se ke veç pak, ajo ja kthen: ja tash masi ke pak, mos e le ngjys qoje deri nfund.

Jemi se jemi.
 

Desa

השמש תספר לי שעוד לא מאוחר
Se mos hyni sa per te pare se e moret damken si te martum dhe gocat si gjys te virgjera.... lol lol lol
Poshtërsia vetë je hë të ardhshin mendtë ???
p.s ta them apo mos ta them....???
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Nese je i martuar po.
Per ty ,vetem majat kane hyre deri tani.
E paske pergjigjen me rregull treshi ti..:p
Ska gje po hyri maja I dihet filli ene fundit... lol lol
 
Top