Burrat e martum kerkojne vajza gjys te virgjera....????✌️✌️✌️

Ato qe kan ren nga kali
ose ato qe kan perdor shume biçikleten
dhe kan humbur virgj pa dashje...
 
Redaktimi i fundit:

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Do e kesh fut pa shenjat e duhura Te pikesimit ose ne nje moment kur guglli asht ndje hot .... lol
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Dmth. njerin vesh te shpuar e tjetrin jo :)
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
pse budallaqe jam une te lodhem kot :p
Ketu me ke vend per diskutim mos keqkuptohemi per punen e lodhjes se per te tjerat se ve doren me zjarr.... lol lol
 

Vvetoni

Larguar
Eh more djem se boll u permbajta. Kish pas ndodhe 1 rast dika, kish pas qene 1 djale i ri e ish pas tut fort, e kish shku ne shtrat te shtepiakja e shtepise qe mbikqyrte shtepine. Edhe thote erdha se pata frike, ok kalon nje kohe, djali ia fut asaj :p e i thote me fal se sdashta se ke veç pak, ajo ja kthen: ja tash masi ke pak, mos e le ngjys qoje deri nfund.

Jemi se jemi.
 

Drejtori

Karikaturistikarikaturonnjekarikaturkarakteristike
Nese je i martuar po.
Per ty ,vetem majat kane hyre deri tani.
E paske pergjigjen me rregull treshi ti..:p
Ska gje po hyri maja I dihet filli ene fundit... lol lol
 
Top