• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Burgu sekret ku mbahen ish-anëtarët e ISIS

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............Me mijëra xhihadistë të ISIS-it mbahen të mbyllur në qelitë e një burgu në veri të Sirisë.


Shumë prej tyre janë ekstremistë të huaj që kanë ardhur në Siri për të luftuar përkrah ISIS-it, e të cilëve u është refuzuar kthimi në shtëpi nga vendet e tyre.
Rojat e burgut, ndërkohë, kanë pasur frikë se mos sulmohen papritur nga ISIS, pasi drejtuesi i grupit famëkeq u ka bërë disa herë thirrje që të lirojnë të burgosurit.
Brenda në burg nuk ka asnjë lloj standardi. Edhe 12-vjeçarët mbahen në të njëjtin mjedis me të rritur e egër të botës së ekstremizmit.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.ALMe mijëra xhihadistë të ISIS-it mbahen të mbyllur në qelitë e një burgu në veri të Sirisë.


Shumë prej tyre janë ekstremistë të huaj që kanë ardhur në Siri për të luftuar përkrah ISIS-it, e të cilëve u është refuzuar kthimi në shtëpi nga vendet e tyre.
Rojat e burgut, ndërkohë, kanë pasur frikë se mos sulmohen papritur nga ISIS, pasi drejtuesi i grupit famëkeq u ka bërë disa herë thirrje që të lirojnë të burgosurit.
Brenda në burg nuk ka asnjë lloj standardi. Edhe 12-vjeçarët mbahen në të njëjtin mjedis me të rritur e egër të botës së ekstremizmit.
Buddy ver edhe burimin kur te kesh kohe :)
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
Budeee nga top channel i kam mare se si kam shpik vete jo :pLAjmi me pare kalon tek ne

Top-channel

Ok keshtu @Monique
 
Top