• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bukuroshja nga Çamëria u shpall ‘Mis Turqia’ në vitin 1936

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
Turqia eshte perla e ballkanit sepse vetem nje shtet me merita plot mund te ushqeje me buk SKenderben dhe te marr gura si shuplake
Un u dashurova ne itali me nje turk te bukur dhe i kerkova ne fillim te lidhjes te mos e merrte si aventure marrdh qe po sendertonim .une ekisha zgjedhur me justifikimin qe
I ngjante nje polici qe simpatizoja por qe ish i martuar
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Turqia eshte perla e ballkanit sepse vetem nje shtet me merita plot mund te ushqeje me buk SKenderben dhe te marr gura si shuplake
Un u dashurova ne itali me nje turk te bukur dhe i kerkova ne fillim te lidhjes te mos e merrte si aventure marrdh qe po sendertonim .une ekisha zgjedhur me justifikimin qe
I ngjante nje polici qe simpatizoja por qe ish i martuar
Pse moj deshte te martohesh
Me armikun e popullit🤣🤣
 
Top