• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bukuritë joshëse të burimit dhe shpellës së Radavcit

Arfenilla

Themelues i Forumit
Vend i krijuar dhe i përshtatshëm për të gjitha stinët, po po edhe për stinën e bardhë. Aty ku gjithçka mbulohet me çarçafin borë, ku i ftohti dhe akulli kanë hijeshi, aty ku e bardha dhe e zeza bëjnë kombinimin më të bukur që ekziston në natyrë.,shkruan rtv21.tv.

Ujvara dhe shpella e Radavcit në këtë dimër kanë marrë pamje mahnitëse. Kështu natyra përreth e mbuluar me borë dhe akulli i krijuar duke qetësuar rrjedhën e lumit, të bën që të mos largohesh për një kohë të gjatë duke i shijuar të gjitha detajet që i ka krijuar natyra.

E mahnitshme në verë e mrekullueshme në dimër, është natyra dhe uji i kristalt që pasqyron bukuritë përreth.

Gjithashtu Shpella e Radavcit, e tëra e kristalizuar në mënyrën më të përsosur të lë gojë-hapur. Binduni edhe vet! Rtv21.tv ju sjell foto nga bukuritë natyrore të Radavcit


 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

dje e pash një video me te bukur aktuale te Radavcit….

dhe kjo e Drinit ne Peje
 
Top