• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bukuri mbresëlënëse të Amerikës së Jugut

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Imazhet që na vijnë nga Amerika e Jugut thjesht janë mahnitëse. Këto janë foto të realizuara nga një person që vendosi të udhëtojë mbi 7 mijë kilometra nëpër Patagoni, për të sjellë këto imazhe befasuese të Amerikës së Jugut.

Polaku Jakub Polomski, i pasionuara pas fotove të bukura të natyrës bëri të mundur realizimin e këtyre pamjeve. Këto janë foto që ai i ka bërë gjatë udhëtimit të tij 30 ditor nga Kili në Argjentinë.

/albeu.com/
 
Top