• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bota po ndryshon

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Bota po ndryshon me te madhe. Ne Lindjen e Mesme eshte duke u bere nje ndryshim ekstrem. Nga aty fillon ndryshimi i botes. Gjithmone ka qene keshtu dhe gjithmone do te jete e njejta.
Lufta e madhe ne Gjirin Persik, 11 Shtatori, "Pranvera Arabe", ISISI, shkaterrimi total i Sirise, Koronavirusi, para koronavirusit kriptomonedhat, pastaj Mesdheu, afrimi i papare deri me tani midis Izraelit dhe vendeve arabe te pasura me nafte, pastaj lufta ne Kafkas, e së fundi "Rasti Macron", jane shenjat kryesore te medha te ndryshimeve rrenjesore ne gjithe boten.
Jemi deshmitare te ndryshimeve te medha qe po ndodhin. E ne cfare bote do te jetojne femijet tane, saktesisht nuk mund ta di. Por e di sigurisht se jo ne nje bote si kjo e jona qe jemi duke jetuar. Do te jete krejtesisht ndryshe.
Cfare eshte duke ndodhe ne realitet, cfare po zihet?
 
Private conversations
Help Users
    Top