• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

BMW prezantoi modelin e ri X4 2018

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ky model është më i madh, më i lehtë dhe më i pajisur me teknologji se sa modeli paraardhës.
Para debutimit zyrtar në Geneva Motor Show, BMW ka prezantuar modelin e ri të X4 Sports Activity Coupe, transmeton Express. Gjenerata e dytë e BMW X4 është 76.2mm më e gjatë, 35.6mm më e gjerë si dhe 53.3mm më gjatë ndërmjet boshteve se sa modeli paraprak.

Edhe pse më e madhe, BMW X4 e re është 50kg më e lehtë.

 
Top