• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

BMW M3 i kuq si Ferrari

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ndoshta nuk është prodhuar nga Ferrari, por kjo veturë duket me të vërtetë me një ngjyrë si të Ferrarit – dhe që e pranojmë se duket shumë bukur.
Kjo veturë – BMW M3 – është përpunuar nga BMW Abu Dhabi Motors dhe ka tërhequr vëmendje të madhe.

Përmirësimi më i dukshëm që i është bërë veturës është në fuqi – që do të thotë se përmes motorin 3.0 me dhe turbo-binjakëve të vendosur në motor, vetura tani nga 425 kuaj-fuqi ka 444,
Pos as pamja nuk duket e keqe – sidomos pas vendosjes së gomave 22 inç. Shikojeni se sa e bukur duket vetura:Expres.
.


 

Aver

VIP
Titulli: BMW M3 i kuq si Ferrari

Po pres edhe ndonje dite sa t'i bie pak cmimi.
 
Top