• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
VIDEO/ Rrëfehet Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…Bleona Qerreti do të jetë e ftuar këtë të shtunë në emisionin e Kastro Zizos “Rrokum Night me Kastro Zizon”.

Ashtu si në çdo dalje publike të saj, ajo di shumë mirë të jetë qendra e lajmeve rozë, kjo falë deklaratave të forta që jep.

Një prej tyre ishte “Kam shumë kohë pa bërë seks dhe kam shumë kohë pa dëgjuar një mashkull të më thotë “Të dua””, ka thëna Ajo.

Bleona ka zbuluar edhe disa nga mangësitë e saj siç është fakti që nuk di të gatuaj dhe nuk ditë bëjë kafe.

“Kam patur shumë oferta për tu bërë deputete dhe ministre”, ka qenë deklarata tjetër që ka bërë Bleona, intervistën e së cilës do ta dëgjojmë të plotë ditën e shtunë.

Video:
thealbanian
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

obobobobboo.....hajt se nje me shume do qe po he....se mos
 

Guest20

Antar i ri
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Kjo pa bere sex?
Edhe qeni im t'i kaloj ne rruge,nuk i thote jo :p
 

DeliriumMind

Boulevard of broken dreams.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Po kjo cne
Vertet po pret princin e kalter?!


Ja ku mka mu
Di te gatuaj, te bej kafen dhe do ti thoja 'te dua' cdo dit
C rendesi ka gjinia perpara dashuris
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Edhe mua m'kane ofruar te behem presidente, por jam overqualified....s'ja vlente si pune!
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Waw he mos beni shaka me fatkeqesite e kesaj femre:p
Kjo kishte miq te ngushte gjith yjet d hollivudit!
lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Meqe s"ben seks kjo ,pse se cojne Belonin ne vend te shukuriut..:p (ne mos gaboj kshu e kishte emrin ai)
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Po sikur do ia merrnin kesaj. Ia aty ne vend do ia linin e rrogen e marrte.
Ehh ska me njerez perfitues sot e te djallezuar.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Chelsa_FC
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

kjo thjesht e ka hobi kete te berin se ka per perfitim cfare fitoj me van damin ?! asnjegje hobi thjesht e dergoj ne krevat me te dmth ne cofte se existonte ministre hobi eh do e merrte me dy duart
 

Marla

....
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Kam idene qe po ta kishin bere ket ministre integrimi nuk do kishte ngel Shqiperia pa u anetaresu ne cdo organizem nderkombetar :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Epo ja ku te na behet Joleza deputete ne te ardhmen..
Imagjino nje trupeshk ka patur oferta per deputete, Boh... c'mban kjo toke.
 

Aver

VIP
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Kjo e di sakte se cfare duhet te bej apo deklaroj qe te jete gjithmone ne qender te vemendjes.

Nuk e ka problem nese e shajne apo lavderojne, me rendesi qe te flitet per te. Kjo e mban gjalle.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Bleona: Më kanë ofruar të bëhem ministre, nuk bëj seks…

Bleon po ja nxer fundin qitash!femer e bukur po cdo dit po ja humb imazhin vetes me keto budallallaqe
 
Top