• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Biznesmeni gay nga Tepelena puth në buzë “mikun” e tij në mes të emisionit

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Per mua keta njerez kerkojne vemendje
ne nje vend si shqiperia behesh i famshem sa hap e mbyll syte!
Mjafton te paguash nje tv dhe ç'do gje shkon vaj
Ky zoteria eshte goxha i njohur pasi ka nje status te tille.
Personalisht e kam prej vitesh ne linkedin dhe ka nje curriculum per tu patur zili.....nga ana profesionale.
Se e kishte domosdoshmeri te behej i njohur edhe nga pelqyeshmerite e tij seksuale se kisha mendu!
Plus qe nuk arrij te kuptoj mllefin qe ka dhe shpreh per te tjeret.....
Mahh
 

DeliriumMind

Paint it BLACK.
Jam dakort kur gjithsekush ben ci do menderja vet!
Ama beje atje ku duhet ta besh e ske pse me hap barkun mua!
Je gay? Ok i dont give a f4k....dil mbro kauzen tende ,por demostritet leri brenda dhomes tende. Te njejten bej e une ,ti e kushdo ktu.
Nuk dalim te promovojme neper tv sesi puthemi, perqafohemi apo ashtuqemi.
Top channel eshte tv kombetar, e sheh cdo moshe, e te rrish ti shpjegosh femijve qe ndodh e kshu ,kur ata ende skane te qarte si ndodh normalisht wtf?!
Kshuqe kto lloj skenash ma hapin barkun dhe jam totalisht kundra!
Eshte gay ,trans apo ku mortja e di sme plas hic....jeto jeten tende si ta ndjej....
Ama mua si individ ske pse me implikon ne pamje te tilla!
Kam qe ne 2009 qe them timen rreth ksaj tematike dhe skam mo durimin qe kisha at'here.
giphy (11).gif


dil mbro kauzen tende
Nuk eshte kauz personale. Eshte shije/preferenc seksuale.
Top channel eshte tv kombetar, e sheh cdo moshe, e te rrish ti shpjegosh femijve qe ndodh e kshu ,kur ata ende skane te qarte si ndodh normalisht wtf
Mfal se sdi cfare jepet ne tv shqiptare sepse kam 13 vjet pa shkel kemb.
Por me vjen per te qeshur kur thoni qe s'puthen dhe nuk tunden bythet ne cdo program.
http://instagr.am/p/B0IwnmyAMOs/
Ne tv italjane njesoj. Dhe vet lajmet jan plot nudo se sa me njoftime nga bota.

Do te ishte me sakt te thoje : ska programe serjoze ne tv.
Kto protagonizme dhe un i kam bezdi dhe vec se me acarojne prandaj ndez vetem netflix dhe lajmet i kerkoj vet online.
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Edhe kjo justifikon kte karalloin te dali e te japi spektakel?
Se meqe e bekan kto ,pse mos e bej e ky?
Ca thu aman...
O ultra gjithkush normal , preferencat sexuale i mban per vete...quhet intimitet
Si ai ,si kto me i peshore jane!
 

DeliriumMind

Paint it BLACK.
Edhe kjo justifikon kte karalloin te dali e te japi spektakel?
Se meqe e bekan kto ,pse mos e bej e ky?
Ca thu aman...
O ultra gjithkush normal , preferencat sexuale i mban per vete...quhet intimitet
Si ai ,si kto me i peshore jane!
Po te lexosh me vemendje thash qe s'eshte mir nga te dyja anet por per audience pranohet cdo gje...
Vetem qe ne rastin e femrave zakonisht akuzohet programi, kurse ne rastin e gay-ve plasin protetat dhe kercenimet
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Po te lexosh me vemendje thash qe s'eshte mir nga te dyja anet por per audience pranohet cdo gje...
Vetem qe ne rastin e femrave zakonisht akuzohet programi, kurse ne rastin e gay-ve plasin protetat dhe kercenimet
Opo asigjo nuk plas rri e qete. Kta viktimizojne veten ,me shume se sa i viktimizojne.
Protagonizem kudo edhe me allate
 
Top