• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Bikini Lovers po pushton modën e moshave te reja.

PiNkY

Anëtar i Nderuar


Bikini Lovers me kostumet e plazhit tregon një linjë të gjallë e të përshtatshme për të pasionuarat që adhurojnë ngjyrat dhe format.
Koleksioni i verës 2013 i Bikini Lovers investon në disa trende “cool” me ngjyrat fluor, fantazi dhe stampa; në veçanti ato me lule janë shumë të kërkuara. Por nuk mungojnë dhe modelet shik me inserte romantike.

Koleksioni i kostumeve te plazhit Bikini Lovers përfshin mbi te gjitha modele me dy pjesë, bikini në versionin trekëndëshe të sipërme. /Telegrafi/ 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: Bikini Lovers po pushton modën e moshave te reja.

Un mosh e re jam por me lule kshu.... mduken per beba XD 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Bikini Lovers po pushton modën e moshave te reja.

S'me pelqekan mbathjet...shum te vogla!
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Bikini Lovers po pushton modën e moshave te reja.

Mua kshu te vogla me pelqejne :)

Ps... ato te parat me lule qe ka sjelle Pinky sh nice, kur nxihesh ngjan shume s*e*x*y 1 kombinim i atille :)
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Bikini Lovers po pushton modën e moshave te reja.

S'kam vetem 1 pllom byc une...kaq info besoj mjafton lol :p
Po di gje une? :p
se vura ne diskutim,thjesht ra ne sy pergjigjia jote
sa per temen,DM kjo :

shkon,sikur te kishe e nje pamje ne 3D,seshte nevoja te pergjigjesh ,sic di vete ti lol
 
Top