• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Bie çmimi i iPhone 6 me ardhjen e iPhone 7

Arfenilla

Themelues i Forumit
Nëse çmimi i një celulari të ri është i papërballueshëm për ju, nuk jeni të vetmit.
Sigurisht, çdo celular i ri i Apple ose Samsung kushton mjaft shumë, që për shumicën dërrmuese është një çmim i papërballueshëm – pavarësisht se të gjithë duam të kemi celularin më të mirë.

Por, siç mund ta keni vërejtur tashmë, Apple tradicionalisht ulë çmimin e pajisjeve të mëparshme për rreth 100 euro çdo vit, .

Kështu për fat të mirë, Apple javën e ardhshme lanson një iPhone të ri, që do të thotë se çmimi i iPhone 6 dhe 6S do të bie për 100 euro.B expres
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Bie çmimi i iPhone 6 me ardhjen e iPhone 7

Une para disa ditesh lexova ne nje tjeter portal se do jete i njejte cmimi,ndersa keta thone qe do kete ulje deri ne 100 euro.
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: Bie çmimi i iPhone 6 me ardhjen e iPhone 7

Shumë mirë që u ba Iphone 7 edhe lirohet 6shi, ndikon te 5shi e unë e blej 4shin.
 
Top