• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Beteja për Tiranën - PD vendos mes këtyre tre emrave

Marla

Rootless Tree!
Nuk është mbyllur ende procesi i përcaktimit të kandidatëve të Partisë Demokratike për zgjedhjet lokale të 21 qershorit, por prej kohësh kanë dalë emrat që do të përfaqësojnë këtë parti në betejën e ardshme elektorale. Për Bashkinë e Tiranës, që është edhe zona më e nxehtë apo njësia më e rëndësishmë, kanë dalë tre emrat e parë. Kryesia e degës së PD-së në Tiranë nuk e ka formalizuar ende listën, por baza e anëtarësisë së kryeqytetit sugjeron Lulzim Bashën, Halim Kosovën dhe Majlinda Bregun.

Ish-ministrja e Integrimit është vlerësuar edhe më herët si një kandidate e mundshme për Tiranën, ndërsa ish-ministri i Shëndetësisë ka dalë si emër së fundmi. Vetë kryebashkiaku aktual, Lulzim Basha, tha të enjten e shkuar se do të shprehet shumë shpejt për vendimin e tij nëse do të garojë sërish për Tiranën apo jo. Sa i përket kandidatëve për bashkitë e tjera, të sugjeruar nga kryesitë e degëve përkatëse të PD-së, lista është si më poshtë:

Shkodër: Sokol Ramadani, Arben Muça, Voltana Ademi, Bardh Spahia, Xhemal Bushati, Edi Teli, Xhevdet Amulli, Helidon Bushati.
Vau i Dejës: Zef Hila- PDK.
Malësi e Madhe: Pjerin Spathari, Ferdi Sterkaj, Mimoza Rexhvelaj, Ramadan Lika, Anton Koka.
Pukë: Rrok Doda, Beqir Arifaj, Ndue Cara.
Tropojë: Agron Demushi, Besnik Duzha, Xhevdet Hoxha.
Has: Gëzim Ngjeçi, Myftar Dauti.
Kukës: Arif Rexhmati, Bashkim Shehu.
Mirditë: Bardhok Filopati, Gjergji Prenga Mentor Ndreu
Klos: Fehmi Hoxha, Abdulla Diku.
Bulqizë: Durim Balla.
Dibër: Rrahim Kaleci, Ilir Krosi, Bedri Kamberi, Sadri Laçi.
Durrës: Grida Duma, Agron Duka, Ardian Muka, Oerd Bylykbashi, Arqile Gorea.
Shijak: PR.
Kamzë: Xhelal Mziu, Asllan Dogjani.
Kavajë: Engjëll Cara, Mirazh Shkodra.
Rrogozhinë: Eqerem Deliu.
Elbasan: Aurel Bylykbashi, Bledi Himçi, Ilir Dervishi, Ardian Turku, Luçiano Boçi.
Librazhd: Shefki اota, Bujar Vreto, Ndriçim Lila, Islam Mana.
Përrenjas: Ardian Zeneli, Bashkim Karriqi.
Lushnje: Darien Xhindole, Saimir Korreshi, Jakup Beqiri.
Divjakë: Irakli Gorea.
Fier: Kozma Dashi, Luljeta Seiko, Dritan Petova, Zana Numani.
Mallakastër: Agron Kapllani.
Ura Vajgurore: Bujar Hoxha, Justin Zyka, Irfan Dyli, Bardhyl Fesko.
Berat: Lefter Maliqi, Xhevair Ngjeqari, Shkëlqim Hysaj, Arenc Berati.
Kucovë: Myslym Haxhiu, Ilir Koxhaj,Ardian Sulovari,, muhamed Bregu
Skrapar: Hajredin Bakiasi.
Pogradec: Bajram Fejzullari, Armand Zerka, Fredi Pikuli, Edi Kapri.
Korçë: Andrea Mano, Gjergji Mero, Ledia Aliolli.
Kolonjë: Viktor Duro.
Përmet: Vasil Nikolla, Artan Shupuli.
Këlcyrë: Bujar Fezga, Arjan Kasaj, Arben Dosti.
Memaliaj: Melsen اela, Bujar Kapllanaj, Gëzim Malkaj.
Gjirokastër: Igli Kokalari, Ilia Kuro, Dasho Aliko, Mimoza اomo
Libohovë: Altin اomo.
Vlorë: Moisi Meminaj, Vullnet Karalliu, Genci Deromemaj, Gramoz Nazaraku, Gentian Hamzaraj.
Selenicë: Ilia Seferi, Pilo Toto.
Himarë: Orest اika.
Sarandë: Kreshnik Bozho, Ilir Nikolla, Arben Vogli.
Delvinë: Dhurim Alimani.
Kurbin: Ilir Pjetri.
Mat: Nezir Rizvani, Rustem Nuzi, Alfred Ahmetcenaj.
Peqin: Diell اela.
Cërrik: Servet Duzha.
Gramsh: Kastriot Zera.
Tepelenë: Vehip اela, Eshref Shehu.
Roskovec: Gëzim اaushi.
Maliq: Xhevdet Belishta, Alfred Berberi.
Belsh: Asqeri Kuqja.
Konispol: Ismail Mystaraj, Petrit Mulla, Fatmir Shero.
Krujë: Shkëlzen Hoxha, Vullnet Topalli, Auron Kalaja.
Devoll: Ardian Maho, Arben Miza, Valter Miza, Artan Zaimi.
Vorë: Fiqiri Ismaili, Ymer Marku.


(c) Lapsi.al
 
Last edited:

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Beteja për Tiranën - PD vendos mes këtyre tre emrave

Beteja per Tiranen, por kandidatin e tiranes gjekundi se pashe
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: Beteja për Tiranën - PD vendos mes këtyre tre emrave

po pra hahahaha
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Beteja për Tiranën - PD vendos mes këtyre tre emrave

Beteja per Tiranen, por kandidatin e tiranes gjekundi se pashe
Se i ke syt n bajth maj

Lexo paragrafin e pare...

Gjithsesi i temu anej e i keka knej nga PS-ja ! Kto me Majkon ,Erjon Veliajn e Blend Klosin...!

Ndersa PD me Halimin qe i njef rrobt nga vagina ! Apo me Majlinda Bregun qe na integroi nja 40 vjet majtas se para sbohej fjale !

Nuk e di por dita dites e me shume po me rritet nje ndjenje mosbesimi per ti bere naften Shqiperise...

E kur e menoj une sdo ket ngel tjeter rob pa e menu .... lool
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Beteja për Tiranën - PD vendos mes këtyre tre emrave

Po doli Pandliu une do vij ta votoj ate rob zotit hahahaha :)
Keta tjeret vaj halli me mire fle i ore gjum diten e votimeve ,se shkon harxhon kohen me i votu. :p
 
Top