• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Besoni se ekzistojne fantazmat ?

METi

-=EdoLorEli=-
Mosha
32
Vendndodhja
Small|Berlin [MiTroCity]
Titulli: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

lol

gjithsesi per mua egzistojn ... ose me mir...me pelqen ideja qe mund te egzistojn
pse të pëlqen ideja që mund të ekzistojnë, a do të kishe pasur dëshirë të shndërrohesh në një prej tyre pas vdekjes dhe t'ju futesh në banjo njerzve huh ?! LOL!

jo nuk besoj që ekzistojnë shpirtërat dikush i përmendi xhindët. Xhindët nuk janë hije apo nuk kanë formën e shpirtrave si ata që i sheh në filma HORROR syri i njeriut nuk ka mundësi t'i shikojë ata pra mos bëni krahasime idiotike :).
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

Jo si besoj,as qe ekzistojne...Me vdekjen e trupit vdes cdo gje,keta jane thjesht supozime,jo fantazma jo shpirti....
 

sensuu

sweet
Titulli: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

une nuk e besoja por kam filluar ta besoj qe kur shof njeren qe me del gjithandej...........
 

LoSsT

VIP
Pe: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

Fantazma ndoshta eshte termi qe perdoret me shum per te trembur femijet... Nese do ta perkufizoja me sakte pyetjen per veten time do thoja ne besoj se ka qenie te padushme apo jo, do pergjigjem po.
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
Italy
Titulli: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

Pse ndonjeri nga ju ka par fantazma? Jan thjesht imagjinata te frikacakeve sepse fantazmat nuk kan egzistuar asnjeher, Dhe pse kur kam qen i vogel kam pas frik ndoshta ngaqe te medhejte i perdornin per te na futur friken mos me ndejtur von jasht.
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

Deri sa te vij momenti qe te shikoj nje do e besoj pa prova se besoj aspak.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

Per cfar lloj fantazma keni fjalen ?nga ato ne filam me siguri perndryshe nuk e kap logjika!
 

Deuid

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Kosove
Titulli: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

Ne Bote ekzistojne keto krijesa : Njerezit , Melaqet apo Engjujt dhe Xhinet ( ka prej xhineve besimatare , dhe prej atyre jobesimtar . E prej ketyre te cilet jane jobesimtare ndryshe quhen edhe si ''DJALL , DREQ , SHEJTAN !'')
Zoti na ruajt prej shejtaneve te mallkuar .

Melaqet dhe Xhinet jane krijesa te padukeshme , qe syri yne s'mund ti shohe , te cilet bejne jete familjare sikur ne , shumohen , kane familje e femij etj .
 

Kila

VIP
Mosha
25
Vendndodhja
Sa ktu atje ..
Titulli: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

Mendoj se jo por kur kam qen ne shkoll hapej shum kjo teme dhe tregonin histori nga me te ndryshmet qe kishin treguar gjyshet po pz ate nate rrija gjith naten me elektrik ne dor nga frika se di me krijojne shum frike , un perfat skam prek ndonje her njeri te vdekur po sdua te ndodhe sepse njeher qe kam qen ne nje mort se vdiq mami i nje shoku jam tremb shummeee ..............
 

Kila

VIP
Mosha
25
Vendndodhja
Sa ktu atje ..
Titulli: Besoni se ekzistojne fantazmat ?

Ne Bote ekzistojne keto krijesa : Njerezit , Melaqet apo Engjujt dhe Xhinet ( ka prej xhineve besimatare , dhe prej atyre jobesimtar . E prej ketyre te cilet jane jobesimtare ndryshe quhen edhe si ''DJALL , DREQ , SHEJTAN !'')
Zoti na ruajt prej shejtaneve te mallkuar .

Melaqet dhe Xhinet jane krijesa te padukeshme , qe syri yne s'mund ti shohe , te cilet bejne jete familjare sikur ne , shumohen , kane familje e femij etj .
kam pa te zone e lire ishte ftuar nje mjek popullor nga kosova qe konsiderohej si njeriu qe sfidon djallin mu duken shum gjera pa kuptimm ,,,,por realisht me kapi icik frika se ai tha qe futen nga kraharori kur je vetem dhe ne erresir dhe mundohem te mos jem shum vetem :D:D
 
Top