• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Besoni ne Enderra po apo jo

Hera

Antarë i Respektuar
Enderrat sipas shkencareve nuk zgjasin me shume se 10 seconda ...por kur i shikojme kemi ndjesine dikur shohim gjithe naten dhe shpesh here zgjohemi dhe kur biem prap na duket sikur po shohim po ate enderr ....e cuditshme.
Por ndjesia qe na le enderra shpesh here na mban gjithe diten qofte e bukur qofte e llahtarshme qofte e cuditshme ...ngaqe mbreme pashe nje enderr te llahtarshme mendova te hap kete teme bedoni apo jo ne enderra dhe cfare ndjesie ju jep ....

Bisede te kendshme ju uroj
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ka disa enedrra qe vertet ke ndjesine sikur i jeton si me qene realisht.
Disa enedrra dhe kane nje fare ndjesie paralajmeruese ne lidhje me dicka,apo ndonje ngjarje qe do ndodh apo te ka ndodhur.
Por shumica per mua s"kane rendesi.
Por personalisht ne shumicen e rasteve su jap rendesi shume,e keshtu ndikimi i tyre behet me i vogel ne ndjesine tone.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Nuk e di nevi po qe ne 5 jam ngritur e akoma nuk jam qetesuar
 

Passion

Banned
Enderrat sipas shkencareve nuk zgjasin me shume se 10 minuta ...por kur i shikojme kemi ndjesine dikur shohim gjithe naten dhe shpesh here zgjohemi dhe kur biem prap na duket sikur po shohim po ate enderr ....e cuditshme.
Por ndjesia qe na le enderra shpesh here na mban gjithe diten qofte e bukur qofte e llahtarshme qofte e cuditshme ...ngaqe mbreme pashe nje enderr te llahtarshme mendova te hap kete teme bedoni apo jo ne enderra dhe cfare ndjesie ju jep ....

Bisede te kendshme ju uroj

Ato nuk zgjasin 5 sekonda. :)

Nuk besoj ne to. :)
 

Hera

Antarë i Respektuar
Nuk e di passion a duhet te besoj po akoma e kam ate ndjesine e enderres qe kam pare
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Shumicen e enderrave qe kam pare me jane realizuar,por kjo nuk do te thote qe cdo enderr behet realitet.
Nese esht nje enderr qe te kall daten,kliko ne google pasi ekzistojne faqe per shpjegimin e enderrave.
 

Hera

Antarë i Respektuar
Shumicen e enderrave qe kam pare me jane realizuar,por kjo nuk do te thote qe cdo enderr behet realitet.
Nese esht nje enderr qe te kall daten,kliko ne google pasi ekzistojne faqe per shpjegimin e enderrave.

Natta sduabte hy te shoh se akoma mekall daten thone lere te shkoje ashtu si dita
 

Passion

Banned
Nuk e di passion a duhet te besoj po akoma e kam ate ndjesine e enderres qe kam pare

Eshte nje fenomen i pashpjegueshem,edhe s'ke pse ta marresh seriozisht. :)

Secili sipas arsyes se tij i jep nje shpjegim,por personalisht s'i marr seriozisht ndonjehere. :)
 

Hera

Antarë i Respektuar
Eshte nje fenomen i pashpjegueshem,edhe s'ke pse ta marresh seriozisht. :)

Secili sipas arsyes se tij i jep nje shpjegim,por personalisht s'i marr seriozisht ndonjehere. :)

Mire ben po eshte hera e pare qe kam pare nje enderr te tille
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Une kam pare 2 endrra te cilat me kane dale fiks sic i kam pare....te tjera nuk mbaj mend edhe pse thuhet se nuk ka mundesi qe mos shihen endrra.
Mund te ndodh mos ti mbaj mend, por ato te dyja me kane dale fiks ne cdo detaj!
 

Hera

Antarë i Respektuar
Une kam pare 2 endrra te cilat me kane dale fiks sic i kam pare....te tjera nuk mbaj mend edhe pse thuhet se nuk ka mundesi qe mos shihen endrra.
Mund te ndodh mos ti mbaj mend, por ato te dyja me kane dale fiks ne cdo detaj!

Monique sdo doja te me dilte enderra ...dhe une shoh po nuk i mbaj mend po kjo e sotmja shume e llahtarshme mbaj mend e gjerat me elementare
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ndonjehere te dalin te kunderta.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
9caeou0y26k41.jpg
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Aa te keqen mi .. une sdo plakem kurre .. e di pse ? Se njerez si ty e @Nicktjeter nuk me len vetem ..ne cdo moshe ne cdo situate 😘😘
Me mjafton shpirti yt I bukur dhe jo mosha edhe pse ndonjehere ste kuptoj se flet me dialekt veriror,por ta dish qe kingun e dua sido qe te flas 😍😍😍😍😍😍😍
 
Private conversations
Help Users
    Top