• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Besimi vlen më shumë se një “të dua”

lovely

Anëtar i ri
besimi eshte ndjesia e pare qe transmetojne sexet si refleks por te dua eshte shok i ngushte me besimin
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Besimi ka vendin e vet, fjala te dua ka te vetin. Une per vete po se degjova perdite filloj e dyshoj lol lol lol

Koke msu keQ moj soul, feel sorry 4 u lol
 

D. N. Y. N.

Antarë i Respektuar
“Qëndroj prore zgjuar ndaj syrit të paturpëruar, që mos më befasojnë çastet kur mund të gabojnë ndaj meje”
Besimin e kam në vigjilencë.
Dashurinë pastaj, pa dorashka.
 

Ledia

❤E❤👩‍👦‍👦❤E❤
Te besosh sot eshte e veshtire .por dhe mund te lidhesh shpirterisht me dike qe i meritom te dyja dhe besim dhe dashnin
 
Top