• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

Besa Kokëdhima është fituesja e Kënga Magjike 2013 pas votimeve të këngëtarëve. Pas Besa Kokëdhimës, e cila mori pjesë me këngën "Tatuazh në zemër", u rëndit Ledina اelo me këngën "Gaboja" ndërsa të tretët janë rrënditur vëllezërit Endri dhe Stefi me këngën "Jepe"

albeu
 
Last edited:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

Urime Besës...shumë e bukur kënga, siç janë të gjitha këngët e saj.:)
Ma bëri gjakun ujë Ledina, thash "mos e mori çmimin".
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

Vërtet këngë e bukur personalisht më ka pëlqyer.. Urime Besës!!

Asnjëherë nuk e ka zhgënjyer publikun..
 

Marla

....
Titulli: Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

Fitoi babi i Beses :)

Kishte kenge me te bukura per cmimin e madh, mendimi im.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Besa Kokëdhima fituese e Kënga Magjike 2013

Mos ka fryr gje gjo-kset besa ? apo jam une pa syze e nuk sho mir ? :p :p
 
Top