• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Te lumte je i modh shefo....do vemi te bejme nje gare me not bashke? vetem une dhe ti asnjeri tjeter....vij te marre une me makine :D
 

El'Mejor

Daja
Pe: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Ecen shqiperia me saliun ne krye :D
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Me vrap biles jo me hap loooooool ca Salium mor njerez se lat kokrren e namit.

Kan qen dikur 300 polic ne nje qytet te vogel sot jane 30
Kan qen dikur 10000 punonjes tek KESH sot jan 100 tek CEZ
Kan qen 100 punonjes tek telekomi sot jan 8

Gjith keto njerez te pa pune ku do han ? ku do pine ? taksat a dini gje sa jan?
Te paguash qera toke per shpin ku jeton? jet plot stres.

Vdekt qe neser Saliu ishalla se na beri ne dit te zez.
 

El'Mejor

Daja
Pe: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

O zot ,o zot sa i zgjuar qenke bere :p
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pe: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Un kshu kam qen :p kush je ti iher se spo te njof :D
 

El'Mejor

Daja
Pe: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Ske faj ti se moret poste ne chat ju burrelsit edhe u bot te zgjut :p Resp :)
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Per cf motivi?
Me vrap me hap te lehte?
Per te kapur miza :D
 

MasteR

I'm offline
Pe: Berisha, lideri qe ka ngjitur me shume shkalle ne murin kinez

Mos ma luje njeri Berishen :D
 
Top