• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Berisha harton manualin se si vidhen zgjedhjet kur je në pushtet


Ish-Kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në facebook akuzon dyshen Rama-Meta që sipas tij po vjedhin votat. Por në fakt postimi ngjan me një manual, të cilin me shumë gjasa Berisha e ka hartuar gjatë kohës që ka qenë në pushtet. “Te dashur miq, Rama – Meta, ne panikun e humbjes dhe ndeshkimit popullor per zgjedhjet e 21 qershorit, po ushtrojne terror te papare ne administraten shteterore per te angazhuar ate detyrimisht ne manipulimin e zgjedhjeve”, thekson Berisha.

Manuali “Berisha” për vjedhjen e votave

– ti japin cdo drejtori dhe zyrtari leter me numrin e votave qe duhet te sjellin nga cdo kuti votimi qe kane ne ngarkim, per te ruajtur vendin e punes.

– punonjes nga ministrite njoftojne se nga drejtuesit iu kerkohen lista me me emrat dhe nr e leternjoftimeve te familjareve te tyre dhe garantimin se ata do te votojne per qeverine

– OSSH ka shpallur kerkesat per punesim per 1200 vende pune qe te gjithe duhet te transferojne gjendjen civile ne Durres

– ne shkolla, mesuesve dhe nxenesve u kerkohen me porosi te ministres numeri i leternjoftimeve te tyre dhe te prinderve te tyre.

– ne Berat dhe nje seri qytetesh te vendit punonjesve te thjeshte te administrates u eshte shperndare nje formular, te cilin çdo punonjes eshte i detyruar ta ktheje se bashku me emrat e 25 familjareve dhe te afermve qe ai apo ajo kane bindur te votoje per “aleancen e qelbesirave”
dita
 
Titulli: Berisha harton manualin se si vidhen zgjedhjet kur je në pushtet

Nuk ve aspak ne dyshim keto qe thote Saluli por nje pyetje kam une-Ky keto i ka me te thene apo me te bere ? lol
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Berisha harton manualin se si vidhen zgjedhjet kur je në pushtet

Nuk ve aspak ne dyshim keto qe thote Saluli por nje pyetje kam une-Ky keto i ka me te thene apo me te bere ? lol
kjo quhet pyetje retorike...besoj e dije kte lol
 

LabyRinth30

Anëtar Aktiv
Titulli: Berisha harton manualin se si vidhen zgjedhjet kur je në pushtet

Ky eshte 1-shi I manualeve ....e shume te tjerave ;-)
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Berisha harton manualin se si vidhen zgjedhjet kur je në pushtet

Ky eshte njesh ne te tilla sqarime,sigurishte e ka nga prevoja e tij.ahhahahaha
 
Top