Beni conversation me antaret e forumit ne viber whats up etj etj ?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Per kshu idesh jam e tmerrrrshmeeee une lol

I pata hyre njeres ne fb, vite me pare :p
Kishte krijuar nje grup dicka te tille, mbeta pa mend cfare bisedash benin ngrupe gocat :lol: :lol: 😆
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Po flas! :)
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Aq rralle sa me duhet ti pyes nga fillimi si quheni ju lutem😝
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Une me pare flisja, po tani spo flas me njeri se nuk njohe njeri...po keni nga nje mendje dera hapur eshte 🤧🤧🤧
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Dera hapur e gripi vu
Kujt ja fut ti kto re😝🤣🤣🤣
Jo jo, jam ftohur cik ngaqe kam lene deren hapur. Po da mbyll dhe pak po sdoli gje 😐
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pashe shamite radhe radhe ne fund une,ndaj thashe qe je me grip😝
Epo shifni shume detaje te vogla ju edhe lini ato me te rendesishmet 😐
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Kaq e kam une bej der ne njefare vendi e me le nafta pastaj se dhe dava moshatareje😝
Ah, po ben me plak se pleqte ti 😅😅😅
 
Top