Beni conversation me antaret e forumit ne viber whats up etj etj ?

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Messengeri po dihet i diskrimuar qe eshte futur te etj etj lool

Po padiskutim ,por vetem me njerez te zgjedhur
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Yes yes yes
 

AnaVie

Undisputed woman
I Miss you @The-Cook my dear ne forum.
Bisedoj dhe me dike ktu ne forum e kam shum xhan emrin nuk po e them..
ne snap vetém me ato emra qe kam permend disa postime me lart.


Mund te thèm qe kto kohe ne forum kam qen e rrethuar me shum msg miqesie me të cilet kam ndare dhimbjen Time...
émrat i dini vête..nje perqaputhje nga un dhe falenderim.???
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Ehe
 
Me shume pak neve 14 vete jena krejt

6 whats app 7 facebook =13 se une sjwm te asnjera ????

Un skam asnje lloj kompleksi ne ate drejtim...
Kush me njeh dhe nga vitet e para ketu, e di mire qe ska qen asnjehere mister identiteti im.
Kam pas ne fb shum e shum antare te forumit, te chateve te vjetra dhe hi5 apo netlog.

Por sot si sot, skam koh dhe flas me ke kujtohet ndonjehere ose ka dicka pozitive per te me thene?
 

AnaVie

Undisputed woman
I Miss you @The-Cook my dear ne forum.
Bisedoj dhe me dike ktu ne forum e kam shum xhan emrin nuk po e them..
ne snap vetém me ato emra qe kam permend disa postime me lart.


Mund te thèm qe kto kohe ne forum kam qen e rrethuar me shum msg miqesie me të cilet kam ndare dhimbjen Time...
émrat i dini vête..nje perqaputhje nga un dhe falenderim.???
@The-Cook o loku rumantik kur do i shkembejm snapqatet na ?
se me @Loverboy u knaqem tu u knaq :p ??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Te paska dal Ste do ??

Ku te ra ndermend lol
Para luftes ne Kosove, sa ishim femije keshtu vertetohej dashuria, me do sme do :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ishalla se boni akoma ???

Ma e forta ishte kur shkruanim ne muri diku me plus, psh A+B
E tere lagjja e kuptonte se jane te dashur :p
 
Top