• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

@belaa ka thy kemben!!!!

Belaa

Antarë i Respektuar
LMAO... hajd tju puth icik tgjithve kolektivshe... mbot me qesh qe hala pa hap syt mir!

@Belaa mas 2 mujesh:

Shiko fotografinë 1689782

P.S le te shperthej ahengu!!! Ni përrsëndetje e vecant cant cant, skon për Belaa elaa elaa!!!

A ti vdeksh jarebi o te hongsha hallven un ty se kam qesh me te madhe o damlla :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Hec te jap i big hugs vetem se mbone me qesh :)
 
  • Love
Reactions: Tip

Belaa

Antarë i Respektuar
Buuuuuuuum!!! Me ne fund erdhi!!!
Lancohet libri!!!
Tashme ne te gjithe bibliotekat e Shqiperis!

Shiko fotografinë 1689826
Ta befsha varrin ty un me thonj ishalla, :p zhduku mer damlla se shenjen e pellembes qe la @Barnaba do e fshij gjyshi @MrCool dhe bisha @WxP me llap, skam nevoj per llapen tende kam hamshorat e mi :p :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Top