• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

@belaa ka thy kemben!!!!

Belaa

Antarë i Respektuar
Ca te bukur thua.
Te me kishe pare mua i kishe thyer te dyja :LOL: :LOL:
Haahahaahahahhaahaghaga
Ishalla shpeto e treta thuj :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: koka :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::p:p:p:p
 

Belaa

Antarë i Respektuar
Boo dhe une qe mendoja se ben shaka kjo shtriga..

Kotele sherim te shpejte, lotet do i ruj ne kavanoz deri sa te sherohesh. :p
Gjyshi flm xemla :love::love::whistle:

Ore ca ne kavanoz thu ti, hec mer ktu se un komen kam thy, oj qy dashka tme lej dhe pa lot ene bir selman i nenes ke te qaj me par un pastaj :p:p:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Top