• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

@belaa ka thy kemben!!!!

Tip

Antarë i Respektuar
Bela tu pa nje cun çekci qe kalonte ne rruge...u hutua goca dhe ra mrena ne liqen qe i rencin lesht e kokes se kshu eshte kur meresh me meshkuj!!!. Aty pesoj thyerje kembe SHTRIGA QE i placin syt o zot e mos paft mashkull tjeter me sy se na ngriu gjakun!
Ktu te mblidhen te gjith per qok e mos me hajdeni duar bosh!
LMAO @Alesia je shum debiIe!

Shkruni mesazhin tuaj mbi allci per @Belaa topallen!


1689742
 

Belaa

Antarë i Respektuar
*ly gishtin te komposto pjeshkes, shef @Belaa thell nsy, fut gishtin te goja @Belaa, ja rreshket gishtin let te buza... te qafa... nmest kraharorit... lepi gishtin dhe... tund koken, JO!!! SOT SKA!!! Je e aksidentume :p
U ti vdeksh, ta bofsha varrin me thonjt e @Alesia jarebi, te mbift bari tu boft 3 metra ishalla :p thyj mer qafen mos shif endrra me sy hap damlla :p :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Belaa

Antarë i Respektuar
te papame jeni ju femrat,

edhe me kshu lloj rastesh gjeni kohen me u depilu :LOL:

ps. najs çorapi :p
Po nashi sdo rrim gjith lesh ne se duhet me i bo gershet :p

Thnx :p Ja tpys @Tip te kush gab ma bleu corapen te te marr dhe ty nja 10 pal :p
 
  • Haha
Reactions: Tip

Belaa

Antarë i Respektuar
te na rroç ti sa malet ,

leshi thon qe o pasqyrim i sensualitetit :ROFLMAO: imagjino dhe gërshet , jargët vu :ROFLMAO:
I kemi lon per dimer gershetat tna mbajn ngroht, nashi na duhet icik xhamllik se rreshqet kollaj :p dora :p :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Top