• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

@belaa ka thy kemben!!!!

Tip

Antarë i Respektuar
Bela tu pa nje cun çekci qe kalonte ne rruge...u hutua goca dhe ra mrena ne liqen qe i rencin lesht e kokes se kshu eshte kur meresh me meshkuj!!!. Aty pesoj thyerje kembe SHTRIGA QE i placin syt o zot e mos paft mashkull tjeter me sy se na ngriu gjakun!
Ktu te mblidhen te gjith per qok e mos me hajdeni duar bosh!
LMAO @Alesia je shum debiIe!

Shkruni mesazhin tuaj mbi allci per @Belaa topallen!


1689742
 

Belaa

Antarë i Respektuar
*ly gishtin te komposto pjeshkes, shef @Belaa thell nsy, fut gishtin te goja @Belaa, ja rreshket gishtin let te buza... te qafa... nmest kraharorit... lepi gishtin dhe... tund koken, JO!!! SOT SKA!!! Je e aksidentume :p
U ti vdeksh, ta bofsha varrin me thonjt e @Alesia jarebi, te mbift bari tu boft 3 metra ishalla :p thyj mer qafen mos shif endrra me sy hap damlla :p :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Belaa

Antarë i Respektuar
te papame jeni ju femrat,

edhe me kshu lloj rastesh gjeni kohen me u depilu :LOL:

ps. najs çorapi :p
Po nashi sdo rrim gjith lesh ne se duhet me i bo gershet :p

Thnx :p Ja tpys @Tip te kush gab ma bleu corapen te te marr dhe ty nja 10 pal :p
 
  • Haha
Reactions: Tip

Belaa

Antarë i Respektuar
te na rroç ti sa malet ,

leshi thon qe o pasqyrim i sensualitetit :ROFLMAO: imagjino dhe gërshet , jargët vu :ROFLMAO:
I kemi lon per dimer gershetat tna mbajn ngroht, nashi na duhet icik xhamllik se rreshqet kollaj :p dora :p :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Top