• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

@belaa ka thy kemben!!!!

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Bela tu pa nje cun çekci qe kalonte ne rruge...u hutua goca dhe ra mrena ne liqen qe i rencin lesht e kokes se kshu eshte kur meresh me meshkuj!!!. Aty pesoj thyerje kembe SHTRIGA QE i placin syt o zot e mos paft mashkull tjeter me sy se na ngriu gjakun!
Ktu te mblidhen te gjith per qok e mos me hajdeni duar bosh!
 

Belaa

Antarë i Respektuar
Hahahahahahaahahahahahahaahhaha
O ta hoksha shpretken te gjall un ty jarebi, o shtrige e keqe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Me zun hakat e amoreve si duket hahahahahahahahahahaha
Ose mka mallku ndonjoni qe ju thafte qi ne rronxe jarebi ahahahahahahahahahahahha
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Si ndjek tabelat @Belaa eshte rrembelse perher ben te kunderten. Eh cna gjeti me kete goc ne mos e gjet njeri. Si doli dadushi e nja 3 te tjere qe kishte ketu po donte me pa dhe ate kafshe afer liqenit :p
 

Belaa

Antarë i Respektuar
He mi se ste bojn dom shum te ngrena :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Hahahahahahaahahahahahahaahhaha
O ta hoksha shpretken te gjall un ty jarebi, o shtrige e keqe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Me zun hakat e amoreve si duket hahahahahahahahahahaha
Ose mka mallku ndonjoni qe ju thafte qi ne rronxe jarebi ahahahahahahahahahahahha
Un un tkam mallku qe kur mi gjujte @Andi Shkoza ...mos mprek aty ku sdurohet se per ate e kthej boten permbys :p
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Bela tu pa nje cun çekci qe kalonte ne rruge...u hutua goca dhe ra mrena ne liqen qe i rencin lesht e kokes se kshu eshte kur meresh me meshkuj!!!. Aty pesoj thyerje kembe SHTRIGA QE i placin syt o zot e mos paft mashkull tjeter me sy se na ngriu gjakun!
Ktu te mblidhen te gjith per qok e mos me hajdeni duar bosh!
/me i blen tanga x te shkuara hahhaHhaHHhahahahahahah
 
Top