• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

@belaa ka thy kemben!!!!

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Bela tu pa nje cun çekci qe kalonte ne rruge...u hutua goca dhe ra mrena ne liqen qe i rencin lesht e kokes se kshu eshte kur meresh me meshkuj!!!. Aty pesoj thyerje kembe SHTRIGA QE i placin syt o zot e mos paft mashkull tjeter me sy se na ngriu gjakun!
Ktu te mblidhen te gjith per qok e mos me hajdeni duar bosh!
 

Belaa

Antarë i Respektuar
Hahahahahahaahahahahahahaahhaha
O ta hoksha shpretken te gjall un ty jarebi, o shtrige e keqe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Me zun hakat e amoreve si duket hahahahahahahahahahaha
Ose mka mallku ndonjoni qe ju thafte qi ne rronxe jarebi ahahahahahahahahahahahha
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Si ndjek tabelat @Belaa eshte rrembelse perher ben te kunderten. Eh cna gjeti me kete goc ne mos e gjet njeri. Si doli dadushi e nja 3 te tjere qe kishte ketu po donte me pa dhe ate kafshe afer liqenit :p
 

Belaa

Antarë i Respektuar
He mi se ste bojn dom shum te ngrena :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Hahahahahahaahahahahahahaahhaha
O ta hoksha shpretken te gjall un ty jarebi, o shtrige e keqe :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Me zun hakat e amoreve si duket hahahahahahahahahahaha
Ose mka mallku ndonjoni qe ju thafte qi ne rronxe jarebi ahahahahahahahahahahahha
Un un tkam mallku qe kur mi gjujte @Andi Shkoza ...mos mprek aty ku sdurohet se per ate e kthej boten permbys :p
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Bela tu pa nje cun çekci qe kalonte ne rruge...u hutua goca dhe ra mrena ne liqen qe i rencin lesht e kokes se kshu eshte kur meresh me meshkuj!!!. Aty pesoj thyerje kembe SHTRIGA QE i placin syt o zot e mos paft mashkull tjeter me sy se na ngriu gjakun!
Ktu te mblidhen te gjith per qok e mos me hajdeni duar bosh!
/me i blen tanga x te shkuara hahhaHhaHHhahahahahahah
 
Top